۴۳درصد از جمعیت پارسیان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند
+ پ -
۴۳درصد از جمعیت پارسیان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند

رئیس تأمین اجتماعی پارسیان با اشاره به جمعیت تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی گفت: ۴۳ درصد از جمعیت شهرستان پارسیان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند و از خدمات بیمه ای و درمانی بهره مند می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛رضا بارانی رئیس تامین اجتماعی پارسیان در نشست هفته تامین اجتماعی و بهزیستی اظهار کرد: سال گذشته بیش از ۴۰ میلیارد ریال، هزینه های تعهدات کوتاه مدت و بلند مدت پرداختی به مستمری بگیران و بیمه شدگان بوده است که این هزینه حدود نیمی از بودجه کل شهرستان در سال گذشته بوده است.

 

بارانی با بیان اینکه تأمین اجتماعی نهاد و جایگاهی است که اکثرا با اقشار کم درآمد جامعه سر و کار دارد گفت: بایستی انجام امور اداری و خدماتی برای مردم در این سیستم خیلی روان باشد تا آرامش روحی را برای این قشر به ارمغان آورد.

 

رئیس تأمین اجتماعی پارسیان با اشاره به اینکه ۳۳۸ نفر مستمری بگیر تحت پوشش این سازمان قرار دارند، تصریح کرد: تأمین اجتماعی پارسیان دارای ۱۰۰۰ کارگاه فعال و ۱۰۰ کارگاه نیمه فعال می باشد که ماهیانه حق بیمه به این شعبه پرداخت می نمایند.

 

وی افزود:  با توجه به اینکه تأمین اجتماعی  آرامش را در جامعه فراهم می کند باعث می شود افراد با وجود این سازمان احساس امنیت کنند.

 

بارانی با ذکر گروههای مشمول استفاده از مزایا وخدمات بیان کرد: بیمه شدگان اجباری و اختیاری، حرف مشاغل آزاد، رانندگان درون شهری و برون شهری، خادمین مساجد، کارگران ساختمانی، زنان خانه دار، قالیبافان و بافندگان از جمله این مشمولین هستند.

 

رئیس سارمان تامین اجتماعی خاطرشنان کرد: ارائه خدمات مطلوب و به موقع بیمه شدگان از سیستمهای محوری سازمان تامین اجتماعی است که ارائه مطلوب این خدمات مستلزم پرداخت به موقع حق بیمه کارگران توسط کارفرمایان است.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff