۳ پروژه آموزشی در رودان به بهره برداری می رسد
+ پ -
۳ پروژه آموزشی در رودان به بهره برداری می رسد
مدیر آموزش و پرورش رودان خبر داد؛

۳ پروژه آموزشی در رودان به بهره برداری می رسد

مدیر آموزش و پرورش رودان از افتتاح۳ آموزشگاه، همزمان با هفته دولت در مناطق روستایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ همزمان با گرامیداشت هفته دولت ۳ باب آموزشگاه با ۲۷ کلاس درس در سه بخش مرکزی، بیکاه و جغین این شهرستان به بهره برداری می رسد.

احمد رحیمی پور، مدیر آموزش و پرورش رودان ضمن گرامیداشت یاد وخاطر شهیدان رجایی و باهنر و همچنین تبریک هفته دولت، گفت: با آغاز هفته دولت ۳ طرح آموزشی در سه بخش این شهرستان به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی آموزش به بهره برداری می رسد که امیدواریم با افتتاح این سه آموزشگاه شاهد نشاط و بالندگی بیش از پیش علم آموزان در این شهرستان باشیم.

وی افزود: آموزشگاه شهید رونما واقع در بخش جغین با ۶ کلاس درس و اعتبار ۸ میلیار و ۵۰۰ میلیون ریال طی یک سال از محل اعتبارات استانی و ملی به همت اداره کل نوسازی استان هرمزگان ساخته و تجهیز شده است که در هفته دولت شاهد بهره برداری از این طرح آموزشی و اهدای آن به مردم خونگرم و شریف بخش جغین خواهیم بود.

رحیمی پور در پایان خاطرنشان کرد: در همین راستا دبستان استثنایی روستای خراجی بخش مرکزی با ۱۵ کلاس درس و اعتبار ۹میلیار ریال و دبستان شهید زمانی بخش بیکاه با ۶ کلاس درس و اعتبار ۸ میلیاردو ۵۰۰میلیون ریال در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید که در مجموع ۲۷ کلاس درس در قالب سه آموزشگاه نوساز از محل اعتبارات، ملی، استانی و بنیاد برکت به مردم نجیب رودان اهدا می شود.

شهرستان رودان در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ با ۲۰۴ آموزشگاه و مجموع ۲۰ هزارو ۶۴۶ دانش آموزان فعالیت آموزشی و تربیت خود را آغاز می کند.

انتهای پیام/پ

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff