۳ طرح عمرانی در کارگروه زیربنایی و توسعه هرمزگان به تصویب رسید

طرح توسعه پایدار منظومه روستایی بخش مرکزی ، شهاب و حرا شهرستان قشم، طرح هادی شهر لیردف جاسک و برنامه پیشگیری و مدیریت پدیده گرد غبار با رای اعضای کارگروه زیربنایی و توسعه هرمزگان به تصویب رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عصر امروز دهمین نشست کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمین و محیط زیست در سال جاری به ریاست رضا مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان برگزار شد.

در نشست امروز “طرح توسعه پایدار منظومه روستایی بخش مرکزی ، شهاب و حرا شهرستان قشم” بررسی شد و با رای اعضاء، کلیات این طرح مورد تصویب قرار گرفت.

بر اساس این طرح پیشنهادی، ۵۳۴ پروژه در هفت دهستان و ۷۲ سکونتگاه هدف با تکیه بر مزیت های بخش شیلات، بازرگانی و گردشگری اجرایی خواهد شد که در پنج سال نخست افق طرح، اجرای ۳۳۸ پروژه پیشنهاد داده شده است.

با موافقت اعضای کارگروه با کلیات این طرح در کارگروه زیربنایی، طرح یاد شده برای بررسی و تصویب نهایی به دبیرخانه شورای برنامه ریزی و توسعه استان ارجاع داده شد.

در نشست امروز کارگروه زیربنایی همچنین طرح هادی شهر لیردف جاسک و برنامه پیشگیری و مدیریت پدیده گرد غبار مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضاء رسید.

انتهای پیام/