1

۳۶ پروژه ورزشی در هرمزگان افتتاح می‌شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با اشاره به افتتاح و بهره برداری پروژه‌های عمرانی ورزشی استان در هفته دولت بیان داشت: ۳۶پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۲۵میلیاردتومان در هفته دولت افتتاح می شودو اجرای برنامه فرهنگی و ورزشی در سراسر استان توسط اداره کل ورزش و جوانان، هیأتهای ورزشی و سمن ها در طول هفته دولت اجرا می گردد که باتوجه به محدودیت های کرونایی، این برنامه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی و بعضا بصورت مجازی و وبینار برگزار می گردد.

وی افزود: هفته دولت فرصتی ارزنده در راستای میثاق با آرمان‌های امام راحل، شهدا، ولایت و رهبری و تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، که تلاش کنیم امید رادر میان مردم زنده نگه داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان یادآورشد: افتتاح و بهره برداری ۳۶ پروژه عمرانی ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان شامل«۳۳زمین چمن مصنوعی، ۲ سالن ورزشی و یک دیوار صخره نوردی) از جمله پروژه های اداره کل ورزش و جوانان استان است که ارزش آن بالغ بر ۲۵ میلیاردتومان آماده بهره برداری در هفته دولت می باشد.

امیاری بیان داشت: با افتتاح این پروژه ها، سرانه ورزشی از 74 صدم مترمربع به۷۶صدم مترمربع خواهد رسید و رشد ۲ درصدی را در سرانه فضاهای ورزشی استان شاهد خواهیم بود.