۳۱ کلاس درس مهرماه به مدارس پارسیان اضافه می شود/پارسیان کماکان با کمبود فضای آموزشی مواجه است
+ پ -
۳۱ کلاس درس مهرماه به مدارس پارسیان اضافه می شود/پارسیان کماکان با کمبود فضای آموزشی مواجه است

سرپرست آموزش و پرورش پارسیان با اشاره به افزایش ۳۱ کلاس درس به مدارس پارسیان گفت: پارسیان کماکان با کمبود فضای آموزشی مواجه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛ محمود روان سرپرست آموزش و پرورش پارسیان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اظهار داشت: با وجود افزایش ۳۱ کلاس درس به کلاس های موجود، کماکان با کمبود فضای آموزشی و داشتن مدارس تخریبی و غیر استاندارد مواجه هستیم.

 

وی تصریح کرد: از مجموع این کلاس ها ۱۰ کلاس در شهر دشتی، ۱۲ کلاس در بهده، ۶ کلاس در روستای ستلو و ۳ کلاس در روستای فارسی و اکبری به بهره برداری خواهد رسید.

 

دبیر شورای آموزش و پرورش پارسیان گفت: این مدیریت در سال جاری اتمام دو پروژه نیمه تمام دبیرستان فاطمیه، هنرستان شبانه روزی و ساخت مراکز آموزشی جهت جایگزینی مدارس تخریبی و غیر استاندارد که ۳۰ درصد کل فضای آموزشی شهرستان را شامل می شود در دستور کار قرار خواهد داد .

 

روان ادامه داد: براساس پیش بینی های انجام شده در سنوات آتی با توجه به تاسیس و گسترش شرکت ها و موسسات صنعتی پیرامون شهرستان پارسیان و مجاورت با منطقه ویژه پارس جنوبی و به تبع آن افزایش آمار دانش آموزی، با کمبود شدید فضای آموزشی مواجه خواهیم بود.

 

سرپرست آموزش و پرورش پارسیان افزود:در سال تحصیلی جدید باید به گونه ای برنامه ریزی شود که از فضای موجود به نحو مطلوب استفاده و حتی المقدور از شیفت شدن مدارس جلوگیری گردد.

 

در ادامه رادمهر فرماندار پارسیان و رئیس  شورای آموزش و پرورش شهرستان ضمن حمایت همه جانبه از مجموعه آموزش و پرورش عنوان کرد : کمبود فضای آموزشی از دغدغه های مهم آموزش و پرورش است که شهرستان پارسیان از این امر مستثنی نیست و امیدواریم با کمک خیرین و دولت بتوانیم گام های موثری در خصوص ساخت واحدهای آموزشی و اتمام پروژه های نیمه تمام مدارس در شهرستان برداریم .

 

فرماندار پارسیان افزود: آموزش و پرورش سرمایه ای است که جوامع توسعه یافته به آن نگاه ویژه ای دارند و برای پیشرفت، حوزه آموزشی را تقویت می کنند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff