۳۰۰ نفر از دانش آموزان رودانی به مدارس نمونه دولتی راه یافتند
+ پ -
۳۰۰ نفر از دانش آموزان رودانی به مدارس نمونه دولتی راه یافتند

مدیر آموزش و پرورش رودان گفت: ۳۰۰ نفر از دانش آموزان رودانی در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی این شهرستان پذیرفته شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛احمد رحیمی پور مدیر آموزش و پرورش رودان از راهیابی ۳۰۰ نفر از پذیرفته شدگان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد ۱۲۰ دانش آموز ابتدایی به مدارس نمونه متوسطه اول و ۱۸۰ دانش آموز مدارس متوسطه اول به پایه دهم مدارس نمونه دولتی متوسطه دوم راه یافتند.

 

رحیمی پور ضمن تبریک راهیابی دانش آموزان به مدارس نمونه دولتی شهرستان در پایه هفتم و دهم متوسطه اول و دوم، افزود: داوطلبین شرکت کننده در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی شهرستان می توانند با مراجعه به آدرس http://10.187.50.27:8010 نسبت به دریافت کارنامه آزمون خود اقدام کنند.

 

وی ادامه داد: داوطلبینی که به نتیجه آزمون خود اعتراض دارند از تاریخ ۱۴/۴/۹۵ لغایت ساعت ۱۶:۴۵ روز یکشنبه ۲۰/۴/۹۵ با مراجعه به آدرس اینترنتی ذکر شده می توانند ثبت اعتراض نمایند.

 

مدیر آموزش و پرورش رودان اضافه کرد: دانش آموزان راه یافته به مدارس نمونه دولتی می بایست از ۲۱ تیرماه لغایت ۱۳ مردادماه با دردست داشتن مدارک و پرونده ثبت نامی به مدارس مجری ثبت نام مراجعه نمایند.

 

رحیمی پورخاطرنشان کرد: عدم حضور در تاریخ مذکور جهت ثبت نام در مدارس نمونه دولتی به عنوان انصراف محسوب می شود و از نفرات جایگزین در لیست ذخیره ثبت نام بعمل می آید.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff