۲۶ دی ماه یکی از ماندگارترین روزها در تاریخ ایران/شاه دیکتاتور بود

+ پ -
۲۶ دی ماه یکی از ماندگارترین روزها در تاریخ ایران/شاه دیکتاتور بود

امام جمعه بندرعباس گفت: روز فرار شاه که دیکتاتور سلطنتی در ایران بود در تاریخ و تمدن ایرانی ثبت شده و مردم این روز بیاد ماندنی و ماندگار را که نتیجه پیروزی حق بر باطل بود را هرساله جشن خواهد گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ آیت الله غلامعلی نعیم آبادی،امام جمعه بندرعباس در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه رعایت قانون یکی از اصلی ترین مواردی است که در استحکام پایه های یک کشور موثر خواهد بود، اظهار کرد: اجرای قانون و عمل به آن جزء وظایف همه ی مردم به خصوص مسئولان است.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه دادن رشوه و دریافت آن یکی از مانع اجرای صحیح قانون در جامعه می شود، تصریح کرد: رشوه زمینه ساز فساد مالی در اداره ها می شود.

نعیم آبادی افزود: به راحتی می توان مسئولان آمریکایی را با دادن رشوه به هرکاری وادار کرد، زیرا پول برای آن ها شادی آور است به طوری که رئیس جمهوری آمریکا با دریافت آن ازعربستان سعودی را وادار به رقاصی کرد.

وی گفت: دستگاه قضایی کشور باید با کسانی که رشوه می دهند و یا دریافت می کنند برخورد قانونی کند.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به فرار شاه از ایران، بیان کرد: شاه در واقع دیکتاتوری بود که توسط بیگانگان به عنوان یک مقام تشریفاتی در کشور حضور داشت.

نعیم آبادی افزود: تفاوت مشروطه و قاجار هر دو دیکتاتور بودند اما قاجار علی رغم ستم هایی که داشت به دشمنان وبیگانگان وابسته نبود.

وی ادامه داد: روز فرار شاه یکی از ماندگارترین روزها در تاریخ ایران بود که باعث شادی همه مردم شد به طوری که همه در این روز جشن گرفتند.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه فتنه آمریکایی ها قطعا همیشه با شکست روبرو می شود، بیان کرد: حضور مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بسیج، سپاه، نیروی انتظامی ،ارتش و مردم قطعا توطئه های آن را ازبین خواهد برد.

نعیم آبادی در ادامه گفت: تنها دستاورد این فتنه ها یاس ونامیدی آمریکا از برنامه ریزی برای شکست اسلام و ازبین بردن اصل نظام بوده است.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها با وجود اینکه سلاح های پیشرفته دارند از نیروهای نظامی ایران می ترسند، خاطر نشان کرد: افسران نظامی آمریکا که به خودشان اجازه ورود به حریم دریایی ایران را داده بودند با مشاهده نیروهای نظامی ایران تسلیم شدند و اشک می ریختند.

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff