۲۴۷ کیلوگرم مواد مخدر در پارسیان کشف شد
+ پ -
۲۴۷ کیلوگرم مواد مخدر در پارسیان کشف شد
فرمانده نیروی انتظامی پارسیان:

۲۴۷ کیلوگرم مواد مخدر در پارسیان کشف شد

فرمانده نیروی انتظامی پارسیان گفت: ۲۴۷ کیلوگرم مواد مخدر در یکی از محورهای مواصلاتی پارسیان کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر، سرهنگ علی ندرخانی در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر گفت: ۲۴۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در ایست بازرسی لاورچهو کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

 

 

وی اضافه کرد: این میزان مواد به صورت بسیار حرفه‌ای در یک کامیون جاسازی شده بود که پس از مشکوک شدن به راننده و خودرو آن را بازرسی کردند.

 

 

فرمانده انتظامی پارسیان همچنین گفت: جاسازی حرفه‌ای و پیچیده این میزان مواد مخدر باعث شد مأمورین نیروی انتظامی تلاش زیادی برای کشف آن انجام بدهند که نتیجه همه تلاش‌ها کشف ۲۴۷ کیلوگرم مواد مخدر تریاک از این کامیون کشنده بود.

 

 

ندرخانی در ادامه یادآور شد: شهرستان پارسیان در مسیر ترانزیت مواد مخدر در کریدور شرق به غرب قرار دارد اما سودجویان باید این موضوع را بدانند که این شهرستان برای فعالیت‌های غیر قانونی آنان امنیت ندارد و باید دست از فعالیت مجرمانه خود بردارند.

 

 

فرمانده نیروی انتظامی در پایان ضمن تقدیر از نیروهای انتظامی شهرستان خاطر نشان کرد: از تمامی نیروهای انتظامی و نظامی که شبانه روز فعالیت می‌کنند تا سودجویان مجال عرض اندام پیدا نکنند قدردانی می‌کنم و برای شهدای این نیرو علوّ درجات را از خداوند منان خواستارم.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff