۲۰ فقره پرونده تخلفات صنفی با اجرای طرح نظارتی پایش بازار در میناب
+ پ -
۲۰ فقره پرونده تخلفات صنفی با اجرای طرح نظارتی پایش بازار در میناب

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت میناب از اجرای طرح نظارتی پایش بازاردر زمینه عرضه کالا وخدمات تا ۱۵فروردین در این شهرستان خبرداد و گفت: ۲۰ فقره پرونده تخلفات صنفی با تعداد ۲۴ عنوان تخلف شناسایی به ارزش ریالی ۲۷ میلیون و۴۷۶هزار ریال جریمه به مراجع رسیدگی ارسال شده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل ازمیناب جنوب، سید احمد عدنانی ،رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت میناب با اشاره  به اجرای طرح نظارتی پایش بازار در این شهرستان گفت: بازرسی از اماکن عمومی ، مراکز خدماتی و توزیع کالا به خصوص کالاهای ضروری در قالب سه اکیپ بازرسی در سطح شهرستان شامل مرکز شهر وبخش های تابع از اهداف مهم طرح نظارتی است که با موفقیت در حال اجرا می باشد.

 
وی با بیان اینکه تا کنون ۶۴۲ واحد مورد بازرسی تیم نظارتی قرار گرفته اند ، افزود: از این تعداد ۲۰ فقره پرونده تخلفات صنفی با تعداد ۲۴ عنوان تخلف شناسایی به ارزش ریالی ۲۷ میلیون و۴۷۶هزار ریال جریمه به مراجع رسیدگی گزارش شده است.

 
عدنانی توزیع ۴ هزارو ۱۸۰ کیلو گرم پرتقال ،یک هزار و ۵۸۰ کیلوگرم سیب درختی به عنوان سمهیه میوه ومرکبات ایام نوروز وفصل بهار با نر خ مصوب در شهرستان میناب خبردادو گفت: توزیع مرغ منجمد قریب ۱۲ تن و مرغ گرم پنج تن و۸۸۰کیلوگرم با نرخ مصوبه نیز در شهرستان میناب از طریق فروشگاهای مجاز در حال اجرا می باشد.

 

وی خاطر نشان کرد: طرح نظارتی پایش بازاردر زمینه عرضه کالا وخدمات از نیمه اسفند دراین شهرستان آغاز شده و تا پایان ۱۵فروردین ماه جاری ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff