تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

سیاسی
کد خبر : 412288
تاریخ انتشار:پنج شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۱۵| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

۲۰۳۰ سند بردگی فرهنگی و علمی است/ دولت مردان سند انحطاط و نابودی انقلاب را امضا کردند

نخبه فرهنگی استان هرمزگان اظهار کرد: دولت مردان با امضای سند ۲۰۳۰ تمام اهدافی را که دولت های غربی و آمریکایی و دشمنان قسم خورده این انقلاب در این مدت به دنبال آن بوده اند را برایشان محقق ساخته اند.

۲۰۳۰ سند بردگی فرهنگی و علمی است/ دولت مردان سند انحطاط و نابودی انقلاب را امضا کردند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ امیر محمد رضایی زارعی نخبه فرهنگی استان هرمزگان سند۲۰۳۰ را سند بردگی فرهنگی و علمی عنوان نمود و گفت: سند ۲۰۳۰ نه تنها سند توسعه فرهنگی نیست، بلکه سند بردگی فرهنگی و علمی می‌باشد.

وی با بیان اینکه این سند موجب انحطاط و نابودی انقلاب می شود،افزود: در حقیقت این سند بر اساس نظریه های نیولیبرال و لیبراستی تشکیل شده که منشا آن پلوتکل های فراماسونی و در راستای ایجاد نظم نوین جهانی می‌باشد که باعث منفعل شدن، به انزوا رفتن جوامع اسلامی، منزوی و منفعل شدن معلم ها و دانش آموزان ما می شود و سرانجام باعث انحطاط و نابودی انقلاب می شود.

این نخبه فرهنگی استان هرمزگان با اشاره به این که این طرح دارای سابقه تاریخی می باشد، بیان کرد: این طرح داری سابقه و پیشنه تاریخی می باشد که از دوران قاجار آغاز شده و دولت مردان قاجار اعتقاد داشتند برای توسعه و پیشرفت باید از فرق سر تا ناخن پایمان غربی شود و در آن دوران فعالیت های متعدی را انجام داده اند.

رضایی زارعی اظهار داشت: نتیجه این شد که ملت ما تمام منابع و سرمایه اش را در طبق اخلاص گذاشت و کشور یک سیر نزولی را طی کرد که با فتوای علماء و فعالیت مردم همیشه در صحنه، این حیله  غربی ها  را برطرف کردند، اما بعد از دوران قاجار در زمان رضاخان و محمدرضاشاه غربی ها نیز در زمان نیکسون و آیزنهاور مجددا برای بدست آوردن ساختار کشور به محمدرضا شاه طرح انقلاب شاه و مردم که سبب نابودی کشاورزی، صنعت و ریشه کردن مبانی اسلام ،آداب و رسوم ایرانی و اسلامی مطرح کردند.

وی با اشاره به محقق کردن اهداف دشمنان قسم خورده این انقلاب توسط دولت مردان ما، ادامه داد: با ظهور انقلاب اسلامی، انقلاب شاه و مردم متوقف شد، اما متاسفانه اکنون دولت مردان ما در حقیقت با امضای این سند، تمام اهدافی را که دولت های غربی و آمریکایی در این مدت به دنبال آن بوده اند را برایشان محقق می سازند.

این نخبه فرهنگی استان هرمزگان تصریح کرد:  نکته قابل توجهی که کشور های اسپانیا و عربستان و…. این تعهدات را انجام نمی دهند برای این است که سازمان ملل بیشتر از ۱۶۹ بار به این کشور ها اخطار و تذکر داده است و نشان دهنده عدم توجه خیلی از کشورها به این سند ننگین می باشد، اما متاسفانه دولت مردان ما به سرعت این سند را قبول کرده و در حال اجراء کردن آن به دور از چشم مجلس شورای اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی می باشند.

رضایی زارعی عنوان کرد: بر اساس این توافق و سند در حقیقت معلمان ما فروخته و در جامعه نظام سکولار و بی دینی حاکم می شود، براساس بند پنج برای زنان برابری جنسی آزاد می شود، شاید به ظاهر این کار، کارخوبی باشد اما در عمل باعث آزادگی روسبی گری می شود و در مسئله رفع تبعیض ها حتی نمی توانیم  زنان فاحشه را روسبی خطاب کنیم و باید به آنها کارگر جنسی بگوییم.

وی با اشاره به موضوع خانواده در این سند تاکید کرد: در بند تنظیم خانواده، کشور های غربی باید جمعیتشان را افزایش دهند، اما کشورهای مسلمانان باید جمعیتشان را کاهش همچنین بر اساس این سند سقط جنین و همجنس بازی آزاد می شود و ما باید به بچه هایمان، حتی بچه های نابالغ فیلم های پورن نشان دهیم.

این جوان فعال فرهنگی استان عنوان کرد: متاسفانه در این سند آموزش های مذهبی و دینی، آموزش خشونت بار شناخته شده و در نهایت بر اساس این سند باید کرسی تربیت معلم را در دانشگاه فرهنگیان برگزار نماییم تا سازمان ملل  معلمان ما را با آموزش های اروپایی و سکولار تربیت نماید،

زضایی زارعی خاطرنشان کرد: براساس این سند خفت بار و ننگینی که دولت مردان ما امضا کرده اند، هر کسی که گواهی صلاحیت آموزشی از این کرسی ها را ندارد باید از استخدام در آموزش و پرورش منع مطلق شود.

 

 

انتهای پیام/م

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=412288
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,526 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی