۱۶ خانه قرآنی روستایی و شهری شهرستان موفق به اخذ مجوز شدند
+ پ -
۱۶ خانه قرآنی روستایی و شهری شهرستان موفق به اخذ مجوز شدند

مسئول دارالقرآن تبلیغات اسلامی بندرلنگه گفت:اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه تاکنون ۱۶خانه قرآنی به دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی استان هرمزگان معرفی کرده است که موفق به اخذ مجوز خانه قرآن روستایی و شهری شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مــــرواریــــــد نـــیـــوز؛ جواد قویدل مسئول دارالقرآن تبلیغات اسلامی بندرلنگه گفت: با توجه به اجرای طرح تاسیس خانه های قرآن روستایی، اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه تاکنون ۱۶خانه قرآنی به دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی استان هرمزگان معرفی کرده است که موفق به اخذ مجوز خانه قرآن روستایی و شهری  شدند.

 

 

وی افزود: خانه های قرآن روستای در روستاهای گرزه، دیوان، شناس، بستانه ، کندران و بندرکنگ  تاسیس شده است که فعالیت خود را در زمینه ترویج علوم قرآنی و ارائه خدمات قرآنی آغاز کرده اند.

 

 

مسئول دارالقرآن تبلیغات اسلامی بندرلنگه با اشاره به اینکه تاسیس خانه های قرآنی روستایی به عنوان تشکل مردمی و غیردولتی و به منظور توسعه و ترویج فرهنگ و آموزه های قرآنی می باشد، بیان کرد: ارتقای سطح دانش و بینش قرآنی افراد جامعه، تلاش برای ریشه ‌کنی بی‌ سوادی قرآنی، گسترش آموزه های قرآنی بین خانواده ها و کاربردی نمودن آموزه های قرآن در زندگی مردم از دیگر اهداف تأسیس خانه های قرآن روستایی به شمار می آید.

 

 

قویدل در پایان خاطر نشان کرد: متقاضیان دریافت مجوز فعالیت خانه های قرآن روستایی می توانند با مراجعه به اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه برای ایجاد خانه قرآن روستایی و شهری اقدام کنند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff