۱۶ اردیبهشت؛ اعلام فهرست معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت دکتری نیمه‌متمرکز
+ پ -

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته محل‌های مربوط برای شرکت در مصاحبه تخصصی و بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی متعاقب مصوبه وزارت علوم روز چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت منتشر می‌شود.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، با بیان اینکه مهلت انتخاب رشته‌های تحصیلی داوطلبان مجاز دوره دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۴ شب گذشته به پایان رسید، گفت: ۴۰ هزار و ۲۸۱ داوطلب یعنی ۷۱ درصد داوطلبان مجاز اقدام به انتخاب رشته کردند.

وی افزود: گزینش داوطلبان به صورت چند برابر ظرفیت و با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته‌ محل‌های تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی پذیرنده بر اساس نمره کل حاصل از ۸۰ درصد از نمره کل آزمون و ۲۰ درصد از معدل‌های تراز شده دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و دیگر ضوابط با توجه به اولویت کدرشته محل‌های انتخابی داوطلبان انجام می‌شود.

توکلی گفت: همچنین فهرست معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته محل‌های مربوط برای شرکت در مصاحبه تخصصی و بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی متعاقب مصوبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و حداکثر در ۵ کدرشته محل در روز دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر و برای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی ذیربط ارسال می‌شود.

وی اظهار داشت: تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه تخصصی و بررسی سوابق باید بر اساس برنامه زمانی مندرج در اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد اقدام کند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff