۱۵۰ کلاس اوقات فراغت در بشاگرد افتتاح شد
+ پ -
۱۵۰ کلاس اوقات فراغت در بشاگرد افتتاح شد

فرماندار بشاگرد در مراسم افتتاحیه ۱۵۰ کلاس اوقات فراغت تابستانی در این شهرستان گفت: ۴۵۰۰ نفر از دانش آموزان بشاگردی از این کلاس ها بهره مند می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، مراسم افتتاحیه ۱۵۰ کلاس اوقات فراغت تابستان در زمینه های روخوانی قرآن، تفسیر، مهارت زندگی، ورزشی و … در مکان دبیرستان امام حسن مجتبی (ع) روستای جگدان برگزار شد.

 

محمد اسفندیاری فرماندار شهرستان بشاگرد در این مراسم گفت: کلاس های اوقات فراغت فرصت مناسبی برای رشد خلاقیت و شناسایی استعداد کودکان و نوجوانان است؛ و دانش آموزان با برنامه ریزی مناسب در زمینه های مختلف می توانند پیشرفت های خوبی را داشته باشند.

 

اسفندیاری اظهار داشت: دانش آموزان امیدهای فردا هستند و آموزش و پرورش نیز پایه و هدف جامعه را مشخص می کند که باید با ارائه آموزش کیفی نسل فرهیخته را تحویل جامعه دهیم.

 

وی افزود: تربیت عبادی و اعتمادی در دانش آموزان از اهمیت خاصی در نظام آموزشی و تربیتی اسلامی دارد که باید دانش آموزان را با اعمال و تکالیف عبادی، فلسفه و فایده آن آشنا کرد.

 

فرماندار شهرستان بشاگرد بیان داشت: اوقات فراغت فرصتی است تا دانش آموزان بیشتر با موازین الهی آشنا شوند و حرکت اوقات فراغت در مسیر الهی باشد.

 

محمد اسفندیاری در پایان گفت: ۴۵۰۰ نفر از دانش آموزان بشاگردی از این کلاس ها بهره مند می شوند.

 

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff