۱۳ پروژه عمرانی مهم با اعتبار ۲۰۰ میلیاردی در ابوموسی افتتاح می شود
+ پ -
۱۳ پروژه عمرانی مهم با اعتبار ۲۰۰ میلیاردی در ابوموسی افتتاح می شود

فرماندار شهرستان ابوموسی گفت: در هفته دولت ۱۳ پروژه عمرانی مهم با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال با حضور استاندار محترم و مدیران کل استان در ابوموسی به بهره برداری می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین،توکل سلیمانی بخشدار مرکزی ابوموسی در جلسه شورای اداری ابوموسی اظهارکرد: مسئولان دستگاههایی که پروژه عمرانی قابل افتتاح در هفته دولت دارند، تمام تلاش و کوشش خود را جهت آماده نمودن پروژه برای افتتاح بکار گیرند.
سلیمانی افزود: مدیران و مسئولان شهرستان تکریم ارباب رجوع را در هفته دولت سرلوحه خود قرار دهند و به مراجعین احترام بگذارند.

محمد سعیدی فرماندار شهرستان ابوموسی گفت: در هفته دولت ۱۳ پروژه عمرانی مهم با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال با حضور استاندار محترم و مدیران کل استان در ابوموسی به بهره برداری می رسد.
وی با اشاره به تخصیص اعتبار مناسب از دفتر مقام معظم رهبری به شهرستان ابوموسی؛ اظهار داشت: مدیران و مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان به طور جد پیگیر جذب این اعتبارات از ادارات کل استان باشند.
سعیدی تاکید کرد: تمامی مسائل و مشکلات شهرستان را به مسئولان ارشد استان و مرکز انتقال داده است و پیگیر رفع این مشکلات می باشیم و قول های مساعدی نیز دریافت کرده ایم.
رئیس شورای اداری شهرستان گفت: همزمان با هفته دولت در روز جمعه در بین نماز وحدت در جمع نمازگزاران و مردم شهرستان گزارش کامل و جامعی از آخرین وضعیت شهرستان در تمام زمینه ها به استحضار مردم شریف شهرستان خواهم رساند.
فرماندار ابوموسی در پایان با اشاره به برگزاری طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن در مهر ماه جاری در سراسرکشور، بر همکاری کلیه مسئولان شهرستان در اجرای موفق این طرح ملی در ابوموسی تاکید کرد.

DSC_4116 DSC_4119 DSC_4120 DSC_4126

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff