۱۲ فروردین عید ملی ما مردم ایران است

بازماندگان با گرامیداشت ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ سالروز رای اکثریت و قاطع آحاد مختلف مردم ایران به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی گفت: این روز، عید ملی تمامی ملت ایران و آغاز حکومت جهانی مستضعفین است.

شیخ حسین بازماندگان، عالم اهل سنت جنوب کشور در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز گفت: در هیچ کجای دنیا انقلاب و کشوری نبوده که حکومت و نظام خود را با رای مردم شروع کرده باشد یا قانون اساسی شان را نمایندگان مردم نوشته باشند.

وی افزود: در جمهوری اسلامی و با درایت و روشن بینی حضرت امام خمینی (ره)، مردم در بدو پیروزی انقلاب، نوع حکومت خود را انتخاب و به قانون اساسی که توسط خبرگان نوشته شد، رای دادند و این اتفاق بی‌نظیری در جهان حکومت‌داری و اداره کشورها بود.

بازماندگان اضافه کرد: جمهوری اسلامی در واقع تجلی حکومت الهی در زمین است که انشاالله زمینه ساز عدالت در عالم بشریت خواهد بود.

وی گفت : حکومت الهی در واقع حکومت مردم و مستضعفین عالم است و به همین علت عنوان مردم سالاری دینی به آن داده شد تا در سایه چنین حکومتی و با رای و حضور در صحنه مردم، احکام الهی در آن جاری باشد.

وی یادآورد شد: در ابتدای انقلاب و ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ و پس از رای قاطع مردم به جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد، ضد انقلاب و منافقین که به خواسته خود در نامگذاری نوع حکومت نرسیده بود، برخی حوادث را بوجود آوردند.

بازماندگان همچنین با بیان اینکه جمهوری اسلامی در سایه رهبری خردمندانه بنیانگذار جمهوری اسلامی و جانشین خلف ایشان، خون پاک شهیدان و حضور همیشه در صحنه مردم، در مسیر عزت و افتخار قرار دارد، گفت: تقویت این نظام به عنوان امید مستضعفین و ملت‌های مظلوم جهان یک ضرورت حیاتی است.

وی خاطر نشان کرد: اگر نظام جمهوری اسلامی که به تعبیر سردار دل‌ها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی یک حرم است از سوی دشمنان و بدخواهان اسلام و انقلاب آسیب ببیند، بدون تردید سایر حرم‌های مطهر و مقدس و اسلام نیز آسیب خواهند دید.

انتهای پیام/