یک کشته و 2 زخمی حاصل تجمع‌کنندگان پالایشگاه بید بلند 2 بهبهان/ پلیس منطقه را آرام کرد
+ پ -
یک کشته و ۲ زخمی حاصل تجمع‌کنندگان پالایشگاه بید بلند ۲ بهبهان/ پلیس منطقه را آرام کرد

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: تجمع‌ ساکنان روستای شهرویی بهبهان نسبت به روند استخدام پالایشگاه بید بلند ۲ بهبهان منجر به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن دو نفر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار محمدرضا اسحاقی با اعلام این خبر اظهار کرد: عصر سه‌شنبه‌ برخی ساکنان روستای شهرویی بهبهان در اعتراض به روند استخدام در پالایشگاه گاز بیدبلند ۲ ضمن تجمع، مسیر بهبهان به رامهرمز را بسته و اقدام به درگیری با ماموران پلیس کردند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران نیروی انتظامی بلافاصله پس از اطلاع از تجمع وارد عمل شدند و سعی در آرام کردن تجمع کنندگان و بازگشایی مسیر داشتند که برخی افراد حاضر در این تجمع اقدام به تیراندازی کرده و یکی از اهالی روستا کشته و یک نفر دیگر زخمی شد.

اسحاقی تصریح کرد: پلیس توانست این تجمع را در اسرع وقت ممکن مدیریت و حاضران را پراکنده کند، ضمن آنکه برخی افراد مسلح در این تجمع را بازداشت کرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: این تجمع منجر به درگیری و بسته شدن مسیر ارتباطی بهبهان به اهواز و باعث ترافیک سنگین شد.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: حادثه در حال پیگیری و بررسی جدی قضایی است و تحقیقات تکمیلی همچنان ادامه دارد.

 بنا به آخرین خبرهای رسیده هم اکنون منطقه محل درگیری و سایر نقاط شهر با رصد ماموران انتظامی و امنیتی آرام و به دور از هیچگونه درگیری گزارش شده و مسئله در شورای تامین در حال رسیدگی است.

در همین حال ماموران انتظامی با وجود تلاش عده‌ای برای برهم زدن نظم عمومی با اتخاذ تدابیر مناسب به ناآرامی ایجاد شده پایان دادند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff