یک هزار و ۳۳۲ مدرسه زیر ۵۰ دانش آموز از اول بهمن دایر هستند/ آموزش دانش آموزان پایه های اول و دوم ابتدائی همه مدارس حضوری است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ایرج بیت اللهی، مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا آموزش و پرورش استان با استناد به بخشنامه وزارت آموزش و پرورش، اظهار کرد: مطابق بخشنامه ارسالی از مقام عالی وزارت، تمام مدارس با جمعیت زیر 50 نفر، روند آموزشی آنها از اول بهمن ماه به صورت حضوری پیگیری می شود.

وی ادامه داد: مدیران تمامی مدارس دارای جمعیت زیر50 نفر، باید  قبل از حضور دانش آموزان، شرایط و پروتکل های بهداشتی را برای تحصیل فراهم کنند.

بیت اللهی عنوان کرد: این بازگشائی مدارس شامل تمام مدارس ابتدائی، متوسطه دوره اول و دوره دوم، هنرستان های کار دانش و فنی و حرفه ای دارای جمعیت زیر 50 نفر می شود و مدارس استثنائی و کلاس های پیش دبستانی با توجه به شرایط حساس دانش آموزان آنها، مجاز به آموزش حضوری نیستند.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به اهمیت یادگیری در سالهای نخستین مدرسه، بیان کرد: آموزش دانش آموزان پایه های اول و دوم ابتدائی در همه مدارس با جمعیت بالای 50 نفر نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، از اول بهمن ماه 99 به صورت حضوری است.

بیت اللهی گفت: پودمان های مهارتی و عملی همه دانش آموزان هنرستانهای کاردانش و فنی و حرفه ای با هدف تحقق یادگیری مطلوب هنرجویان، به صورت حضوری برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: بازدید و نظارت مستمر در دوران آموزش حضوری باید با جدیت دنبال شود و تلاش می شود کمک سرانه بهداشتی به مدارسی که آموزش آنها حضوری هستند، پرداخت شود.

انتهای پیام/