یک هزار متر مربع فضای مطالعه در بشاگرد وجود دارد
+ پ -
یک هزار متر مربع فضای مطالعه در بشاگرد وجود دارد

شهرستان بشاگرد دارای دو باب کتابخانه عمومی و پنج باب کتابخانه روستایی است که در حال حاضر هزار متر مربع فضای مطالعه در این شهرستان وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، فلکناز دهقانی فرماندار شهرستان بشاگرد در جلسه شواری اداری شهرستان بشاگرد با اشاره به نزدیک شدن به ایام اربعین و برنامه ریزیهای صورت گرفته برای اعزام زائرین بشاگردی به کربلای معلی گفت:باید زمینه های  لازم برای اعزام زائرین فراهم شود  و به زائران شهرهای نجف اشرف و کربلای معلی کمک کنند.

وی خواستتار راه اندازی فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در تمامی دستگاه های دولتی شهرستان شد و افزود: باید به مرحله ای برسیم که افراد با علاقه و شوق خاصی کتاب بخوانند و از آن درک و فهم خاص خود را برداشت کنند و این کار در ابتدا باید از کارکنان ادارات شروع و به مردم منتقل شود.

فرماندار بشاگرد تصریح کرد: کتاب خواندن یک بحث است و فهمیدن عمق کتاب یک مطلب دیگری است که بایستی به آن توجه ویژه ای داشته باشیم.

علی اعتمادی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بشاگرد با بیان اینکه کتاب آینه ای است که مغز و روح انسان را جلا می دهد، گفت: کتاب همواره در زندگی به هر نوعی که از یافته های کتاب بهره برداری کند.

اعتمادی اضافه کرد:خواندن کتاب باعث می شود که انسان ها به چیزهای تازه دست پیدا کنند و دوستداران کتاب کسانی هستند که اوقات فراغت خود را با مطالعه کتاب سپری می کنند.

وی اظهار داشت: شهرستان بشاگرد دارای دو باب کتابخانه عمومی و پنج باب کتابخانه روستایی است که هم اکنون هزار متر مربع فضای مطالعه نیز در شهرستان وجود دارد.

رئیس کتابخانه های عمومی بشاگرد گفت: ۱۳ هزار جلد کتاب در شهرستان موجود می باشد و دو هزار و ۶۵۰ نفر نیز عضو کتابخانه ها فعال در بشاگرد هستند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff