یک هرمزگانی عضو هیات مدیره انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شد

محمد جمالدینی، استاد دانشگاه و از فرهیختگان شهرستان سیریک در استان هرمزگان توانست عضو هیات مدیره انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شد‌.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد جمالدینی در انتخابات نهمین دوره اعضای هیات مدیره انجمن مطالعات برنامه درسی که امروز و به صورت مجازی برگزار شد با کسب اکثریت آرا به عنوان نفر اول این دوره انتخاب شد.

جمالدینی از اساتید باسابقه در دانشگاه‌های استان هرمزگان است که توانسته دانشجویان بسیاری را تربیت کند. وی خدمات شایانی در زمینه جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان و جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل در مناطق محروم هرمزگان داشته است.

انجمن مطالعات برنامه درسی ایران زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات و فناوری فعالیت می کند و براساس ضرورت وجود یک نهاد علمی – تخصصی در قلمرو برنامه درسی، صاحب نظران این حوزه را در کشورمان با چالش های فکری مواجه ساخت و درنهایت طی نشست ها، هم اندیشی ها و گفتگوهای بسیار اندیشه تشکیل انجمن برنامه ریزی درسی ایران در سال ۱۳۷۹ محقق یافت و با اخذ مجوز نهایی و به ثبت رساندن آن در شرکت مربوط، نخستین مجمع عمومی در تاریخ ۱۸/۴/۷۹ با حضور تعداد قابل توجهی از اعضای پیوسته و وابسته که قبلا از طریق فراخوان ثبت نام کرده بودند، برگزار شد.

این انجمن به منظور گسترش و پیشبرد و ارتقای علم برنامه درسی، توسعه کمی و کیفی نیروهای متخصص مربوط در عرصه های نظر و عمل، بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه برنامه ریزی درسی در سطح کشور به وجود آمده است.

انتهای پیام/