یک میلیارد و پانصد میلیون ریال برای احداث دو راه روستایی سیریک واگذار شد
+ پ -
یک میلیارد و پانصد میلیون ریال برای احداث دو راه روستایی سیریک واگذار شد

بخشدار مرکزی سیریک گفت: یک میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات راه و شهرسازی و درآمد دهیاری های شهرستان مسافت۲ کیلومتری از راههای روستایی دو روستای طاهرویی و سرخور طاهرویی آسفالت می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،احمد جمالدینی در بازید و سرکشی از راههای این روستاها افزود: اکنون زیر سازی راههای مربوطه با کمک دهیاری روستای طاهرویی در حال انجام و تا یک ماه آینده عملیات آسفالت آنها با همگاری راه و شهرسازی شهرستان صورت می گیرد.
این مسئول ابراز داشت: از آنجائیکه یکی از مشکلات اساسی تعداد زیادی از روستاها در بخش مرکزی عدم برخورداری روستاها از جاده آسفالته می باشد و امیدواریم با کمک دهیاری ها و راه و شهرسازی و تخصیص منابع اعتباری استانی و ملی بتوانیم در سال جاری بخش عمده ای از آنها را آسفالت کرده باشیم.
وی با بیان اینکه راه یکی از آیتم های عمرانی و آبادانی اصلی برای توسعه و پیشرفت روستاهاست اظهار داشت: با توجه به اینکه احداث راههای روستایی یکی از پروژه های پر هزینه و زمانبر می باشد از مدیران راه و شهرسازی و معاون راه روستایی استان ضمن تشکر از عنایتی که به شرق استان و شهرستان سیریک بعلت محرومیت و شرایط خاصی که روستاهای این شهرستان برخودارند توقع مردم در سال جاری این است که حداقل پروژه احداث آنها در دولت تدبیر و امید جهت تکمیل شروع گردد.
روستاهای طاهرویی و سرخور طاهرویی با ۱۵۰۰ نفر جمعیت در ۵۰۰ متری شمال شهر سیریک قرار دارند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff