یک میلیارد ریال برای بهبود تامین آب شرب روستاهای پشت کوه سرزه واگذار شد
+ پ -
یک میلیارد ریال برای بهبود تامین آب شرب روستاهای پشت کوه سرزه واگذار شد

نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار کرد: برای بهبود وضعیت آب شرب روستاهای پشت کوه سرزه و تعویض لوله های فرسوده ۵ حلقه چاه به همراه دستگاه کلر زن گازی برای رعایت نکات بهداشتی آب شرب بیش از یک میلیارد ریال از محل اعتبارات آبفاروستایی استان هزینه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ،سعیدالله مبارکی نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک در دومین جلسه شورای اداری شهرستان سیریک با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: شهداء در نظام ما زحمات و تلاش های وافری برای سر بلندی و سر افرازی و اعتلای نظام و انقلاب کشیده اند و همه موفقیت ها و دستاوردهای نظام و همه دولت ها به برکت آنهاست.

 

مبارکی اظهار کرد:همه ما مسئولین نظام وظیفه داریم در بحث ارائه خدمات و کمک های حمایتی اعم از مادی و معنوی برای خانواده معظم شهداء ضمن پشتیبانی برای رفع و حل مسائل و مشکلات آنها تلاش ، مساعدت و حمایت بیشتری داشته باشیم .

 

وی افزود:بنیاد شهید و امور ایثارگران تلاش های زیادی برای ایجاد آسایش و رفاه خانواده های معظم شهداء، ایثارگران ، جانبازان و رزمندگان صورت داده است و امیدواریم همه ما درانجام رسالت خطیر و ارزشمند حرمت وقداست شهداء سربلند و پیروز باشیم زیرا که شهداء با کسب بهترین درجه به والاترین جایگاه سعادتمند و خوشبختی رسیدند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک یادآور شد: پذیرش ۳۵۰هزار مسافر و گردشکر در سطح شهرستان در ایام تعطیلات نوروزی نشان از ظرفیت های بالقوه و پتانسیل های بالای شهرستان برشمرد و عنوان کرد : آسایش و امنیت بالا و خوب شهرستان همراه با جاذبه های طبیعی و مردمان خون گرم نوید آینده درخشان برای شهرستان سیریک فراهم ساخته است.

 

وی اذعان داشت: اولین سفر شهرستانی استاندار محترم استان در سال جاری به شهرستان سیریک انجام شد و این جز عنایت و توجه ویژه آقای دکتر جادری به مردمان همیشه در صحنه شهرستان سیریک است.

 

مبارکی اظهار کرد: با توجه به نامگذاری سال ۱۳۹۵ از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل و تاکید استاندار محترم مبنی بر راه اندازی قرار گاه اقتصاد مقاومتی به منظورعملیاتی و کاربردی کردن برنامه ها و چشم انداز توسعه شرق استان بویژه شهرستان سیریک است.

 

این مسئول تصریح کرد: همه تلاش ما درطرح توسعه سواحل مکران است تا با بهره مندی از توانمندی ها و ظرفیت های بومی و محلی و استفاده از آداب و رسوم مردم و توجه به ظرفیت های عظیم گردشکری شهرستان با بهره گیری از داشته ها اقدامی در راستای تحقق سال اقتصاد مقاومتی و لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری داشته باشیم .

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک با بیان اینکه نگاه دولت به تامین معیشت و بهبود اوضاع اقتصادی مردم است و تمام سعی و تلاش دولت تدبیر و امید برای رونق و توسعه و ایجاد اشتغال در گرو توانمند سازی خانواده دانست.

 

مبارکی افزود: تا کنون الحمدلله موفقیت های بسیار خوبی در سطح داخلی و بین المللی برای موفقیت و توسعه کشور عزیزمان ایران در دولت تدبیر و امید حاصل شده است که همه اینها نوید آینده ای درخشان و با ثبات برا ی آینده جامعه و کشور به دنبال خواهد داشت.

 

فرماندار شهرستان سیریک اضافه کرد: عملیات احداث مخزن ۱۰ متر مکعبی برای تامین آب شرب خور آذینی که از مصوبات سفر استاندار به شهرستان سیریک خبرداد و گفت: با توجه به درپیش بودن فصل تابستان و گرمی هوا و کمبودی آب شرب از مردم و مسئولین خواست تا با صرفه جویی و قناعت برای تأمین آب شرب سه شهر سیریک ، گروگ و بندر کوهستک و کمک به رفع مشکل بی آبی روستاهای شهرستان خواستار شد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان کرد: برای بهبود وضعیت آب شرب روستاهای پشت کوه سرزه و تعویض لوله های فرسوده ۵ حلقه چاه به همراه دستگاه کلر زن گازی برای رعایت نکات بهداشتی آب شرب (گنده زایی) و اصلاح یک کیلومتر لوله انتقال و احداث دو دستگاه تابلو برای بهبود خدمات آبرسانی بیش از یک میلیارد ریال از محل اعتبارات آبفاروستایی استان هزینه شده است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff