یک میلیارد تومان برای احداث فاز اول بلوار شهر بندر کوهستک واگذار شد
+ پ -
یک میلیارد تومان برای احداث فاز اول بلوار شهر بندر کوهستک واگذار شد

بخشدار بمانی شهرستان سیریک گفت: مبلغ یک میلیارد تومان از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ ، تملک دارائی ها و نفت برای اجرای عملیات احداث فاز اول بلوار ورودی شهر بندر کوهستک واگذار شد.

به گزازش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، شهاب الدین ذاکری افزود: این پروژه به طول ۷۰۰ متر و عرض ۳۵ متر با ۲۴۰۰ متر جدول گذاری ، ۴ هزار سرویس مخروط ریزی و ۲۰۰ متر مربع میدان با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد در حال اجراست.

بخشدار بمانی اضافه کرد: شهر بندر کوهستک مرکز بخش بمانی با ۳ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری شمال شهربندر سیریک قرار دارد و یکی از مناطق بسیار بکر و گردش پذیر شهرستان سیریک و استان هرمزگان محسوب می شود.

ذاکری تصریح نمود: امیدواریم در دولت تدبیر و امید در راستای خدمت به مردم و تحقق اهداف برنامه های جامع و برنامه ریزی شده برای شکوفایی و رونق منطقه بویژه شهر بندر کوهستک بعنوان مرکز بخش با تبدیل پتانسیل های بالقوه به بالفعل ضمن شکوفایی و رونق اقتصادی زمینه های اشتغال پایدار را فراهم آوریم.

بخشدار بمانی خاطرنشان کرد: از آنجائیکه شهربندر کوهستک دارای پتانسل بالای گردشگری ، صید و صیادی ، برخوردری از شرایط راه اندازی گمرگ و بازارچه مرزی ، داشتن ظرفیت پرورش و تکثیر میگو و ماهی و بسیاری از صنایع تولیدی و کارگاههای کوچک زود بازده برای شکوفایی و رونق کسب و کار دارد شاهد وجود بندری پررونق و بانشاط برای مردم در آینده ای نزدیک باشیم.

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff