یک میلیارد تومان برای احداث سالن چند منظوره شهر بندر کوهستک واگذار شد
+ پ -
یک میلیارد تومان برای احداث سالن چند منظوره شهر بندر کوهستک واگذار شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت: با دستور استاندار هرمزگان از محل درآمدهای نفت مبلغ یک میلیارد تومان برای احداث سالن چند منظوره شهر بندر کوهستک واگذار شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ غلامعلی دانشور مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار آذینی، اظهار کرد: با دستور استاندار هرمزگان از محل درآمدهای نفت مبلغ یک میلیارد تومان برای احداث سالن چند منظوره شهر بندر کوهستک واگذار شد .

 

غلامعلی دانشور افزود: این سالن چند منظوره در زمینی به مساحت ۶ هزار متر مربع عملیات اجرایی  آن در یک ماه آینده شروع خواهد شد و در مدت ۱۸ ماه ساخته و به بهره برداری خواهد رسید.

 

این مسئول ابراز کرد: از محل اعتبارات نفت مبلغ ۱۰ میلیارد تومان برای احداث چند سالن چند منظوره در شهرستان های استان اعتبار جذب شده که انشاالله در روزهای آینده شاهد مراسم گلنگ زنی آنها در سطح استان با حضور استاندار هرمزگان باشیم.

 

وی افزود:جوانی را فرصتی مناسب و جوانان را سرمایه ای ملی و عظیم برای کشور است و اداره ورزش و جوانان و دولت  توجه ویژه ای به حوزه جوانان در رفع مشکلات و کمک به ارتقای جایگاه آنان داشته و دارد.

 

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اذعان کرد: ان شالله در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام وعمل ، شاهد موفقیت در بخش های اشتغال ،ازدواج و مسکن برای این قشر ارزشمند و بالنده کشور باشیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff