یک میلیارد اعتبار دولتی برای رفع مشکل مددجویان سیریک واگذار شد

قائم مقام کمیته امداد حضرت امام خمینی(ه) شهرستان سیریک گفت: یک میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات دولتی به منظور رفع مشکلات مددجویان شهرستان سیریک واگذار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛امین نمردی، قائم مقام کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)شهرستان سیریک اظهار کرد: اعتبارات جذب شده به دستور فرماندار شهرستان جهت رفع مشکلات بهداشتی و درمانی ، تامین لوازم سرد کننده ، مسکن مددجویان ، معیشت در روستاهای دودر ، کرپان و محله چالاکو شهر بندر سیریک هزینه خواهد شد .

وی عنوان کرد: با توجه به درخواست های صورت گرفته و بازدیدهای میدانی از روستاهای مهمانی ، گرائیک ، سیکوئی ، خرگوشی و گونمردی در روز های آینده و سایر شهرها و روستاهای شهرستان طبق برنامه پیش بینی شده انجام خواهد شد.

نمردی یادآور شد: در حال حاضر حل مشکلات مسکن و اشتغال مددجویان و ایتام به عنوان دو هدف اصلی در دستور کار این نهاد قرار گرفته است .

قائم مقام کمیته امداد حضرت امام خمینی ره شهرستان سیریک تصریح کرد: طبق جلسات برگزار شده و بازدیدهای به عمل آمده در حال مکاتبه و پیگیری جهت جذب اعتبارات ویژه در راستای حل مشکلات مسکن و اشتغال مددجویان عزیز و بزرگوار شهرستان هستیم .

وی خاطر نشان کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند؛  امیدواریم ان شاءالله در روزهای آینده شاهد تخصیص ، جذب و هزینه کرد این اعتبارات برای مددجویان شهرستان باشیم که همینجا دست یاری و مدد به سمت خیرین سخاوتمند و نیک اندیش در راستای تسریع و کمک به نیازمندان می طلبیم.

 

انتهای پیام/