یک موضوع احساسی مرا به سمت شاعری کشاند/مشکلات مالی تنها دغدغه ام در زمینه فعالیت های هنری است
+ پ -
یک موضوع احساسی مرا به سمت شاعری کشاند/مشکلات مالی تنها دغدغه ام در زمینه فعالیت های هنری است

شاعر هرمزگانی با بیان اینکه چاپ یک رمان در برنامه کاری هنری خود دارم تصریح کرد: در راه هنری تنها به مسائل و مشکلاتی که برخوردم کمبود هزینه بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سامان سالاری شاعر ؛ نویسنده ؛ فیلم نامه نویس و داستان نویس هرمزگانی در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده؛ اظهار کرد: از دوران بچگی به موسیقی علاقه داشتم و در خلوت و تنهایی با خودم می نوشتم قبلا سبک هیپ هاپ گوش می دادم و می نوشتم و از سال ۹۳ شروع به نوشتن کردم و هرآنچه به ذهنم میرسید می نوشتم و این کار را مدام ادامه دادم.

وی ادامه داد: از طرف دیگر مطالبی که واسه آموزش تکس نویسی یا همان شاعری بود در اینترنت مطالعه می کردم و بعد از گذشت یک سال نوشتن را کاملا یاد گرفتم و چون علاقه داشتم موفق به نوشتن شعر شدم.

سالاری بیان کرد: با اکثر خواننده هایی که میشناختم صحبت کردم و آن آنها کمک گرفتم و هرکسی چیزی بهم آموخت که یکی از خواننده ها محمود کما بود و بعداز آن شروع به کار کردم و بنده می نوشتم و بقیه میخواندند .

فیلم نامه نویس هرمزگانی با اشاره به کارهای در حال حاضر خود گفت: هم اکنون شعر و فیلم نامه و داستان و رمان می نویسم و به دلیل آنکه خودم حس کردم توانایی این کار را دارم و چون علاقه داشتم می دانستم موفق می شوم.
سالاری تصریح کرد: به تازگی شروع به فیلم نامه نویسی و رمان نویسی کردم اما هنوز هیچ کاری نکردم ولی پیگیر آن هستم که کارگردان باشم و تاکنون مقامی در زمینه هنری کسب نکردم و هنوز همان فرد سابق هستم در هیچ کدام از کارهای هنری ام اسمی از من نبود.

داستان نویس هرمزگانی به تفاوت شغل هنری با دیگر مشاغل پرداخت و گفت: هنر شغل نیست هنر فقط برای بالا رفتن است و اکثر کسانی که در زمینه هنری هستند معرف هستند و فرق کار هنری با دیگر شغل ها در شهرت است که باقی کارها این را ندارند.

نویسنده هرمزگانی به کارهای غیر هنری خود اشاره کرد و خاطر نشان کرد: در حال حاضر کمک برق کار هستم و در واقع همه جوره کار کردم از استا بنایی گرفته تا مغازه داری انجام دادم .

سالاری در ادامه به برنامه آینده خود اشاره کرد و افزود: چاپ کردن یک رمان در برنامه کاری هنری خود دارم و در راه هنری تنها به مسائل و مشکلاتی که برخوردم کمبود هزینه بود.

وی به دنیای شعر و شاعری خود اشاره کرد و گفت: به دلیل علاقه ای که داشتم به این فکر افتادم که در این عرصه وارد شوم و از یک طرف هم یک موضوع احساسی من را بیشتر به دنیای شاعری کشاند و نوشتن تنها کاری بود که حرف هایم را می زدم و احساس آرامش می کردم و بیشتر مضامین شعرم عاشقانه است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff