یک فروند موتور لنج ماهیگیری در آبهای خلیج فارس سوخت
+ پ -
یک فروند موتور لنج ماهیگیری در آبهای خلیج فارس سوخت
فرمانده دریابانی بندرلنگه خبر داد:

یک فروند موتور لنج ماهیگیری در آبهای خلیج فارس سوخت

فرمانده دریابانی بندرلنگه از آتش گرفتن یک فروند لنج بزرگ ماهیگیری بعلت نامعلومی خبر داد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز   قدرت الله بختیاری، فرمانده دریابانی بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار مروارید نیوز گفت : صبح امروز یک فروند لنج فایبرگلاس ماهیگیری که از جزیره قشم جهت صید ماهی به قسمت شمالی غرب بندرلنگه تردد می کرد بر اثر طوفان شدید خود را به اسکله روستای ملو واقع در ۱۸ کیلومتری شمال غربی پهلو می گیرد که این لنج به علت نامعلومی دچار آتش سوزی می شود .

 

وی افزود : این لنج بخاطر اینکه آتش به سایر دیگر لنج ها سرایت نکند بلافاصله با لنج دیگر از اسکله جدا و به سمت دریا هدایت می شود گرچه ماشین های آتش نشانی جهت خاموش نمودن آتش به محل حادثه می روند اما این لنج به طور کامل سوخت و به عماق دریا فرو رفت که خوشبختانه در این حادثه هیچ کدام از ملوانان این لنج دچار حادثه نشده و همگی سالم هستند .

 

فرمانده دریابانی بندرلنگه در ادامه  ارزش ریالی این فروند لنج را ۵ میلیارد ریال عنوان کرد و اضافه نمود :این فروند لنج ماهیگیری به همراه تجهیزاتی که درون این لنج بود ۶ میلیارد ریال خسارت بر آورده شد است .

 

بختیاری  خاطر نشان کرد تحقیقات در این رابطه در دستور کار قرار گرفته است که متعاقبا” چگونگی آتش گیری این فروند لنج اعلام خواهد شد .

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff