یک روز پس از انکار وزیر؛ فروش خودروهای چینی هم با وام ۲۵ میلیونی آغاز شد
+ پ -
یک روز پس از انکار وزیر؛ فروش خودروهای چینی هم با وام ۲۵ میلیونی آغاز شد

در حالی که وزیر صنعت دیروز گفته بود ارائه تسهیلات به خودروهای چینی صحت ندارد، در دومین روز اجرای طرح فروش اقساطی خودرو، عرضه خودروهای چینی با وام ۲۵ میلیون تومانی آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در حالی که بسیاری از کارشناسان معتقدند تسهیلات بانکی ۲۵ میلیون تومانی نباید به خودروهای چینی اختصاص یابد، فروش محصولات چینی شرکت‌های خودروساز خصوصی از امروز آغاز شد.

بر این اساس، فروش ام‌وی‌ام توسط شرکت مدیران خودرو با وام ۲۵ میلیون تومانی انجام می‌شود. در این طرح ام‌وی‌ام ۳۱۵ و ام‌وی‌ام ۵۵۰ با تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی به خریداران عرضه می‌شود. با وجود اینکه ام‌وی‌ام ۱۱۰ نیز در فهرست خودروهای مشمول پرداخت تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی آمده بود، اما فعلاً فروشی برای این خودرو گذاشته نشده است.

بخشنامه فروش محصولات مدیران خودرو را اینجا  ببینید.

فروش محصولات کرمان موتور، خودروسازی راین و دیار خودرو نیز در طرح پرداخت وام ۲۵ میلیون تومانی پیش بینی شده اما هنوز بخشنامه ‌ای به نمایندگی‌های فروش این شرکتها ابلاغ نشده است.

مدیر فروش یکی از نمایندگی‌های دیار خودرو در این مورد به خبرنگار فارس گفت: قرار است بخشنامه مربوط به فروش، فردا به نمایندگی‌ها ابلاغ شود.

وی توضیح داد: در فروش اقساطی سابرینا، تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی اختصاص خواهد یافت و متقاضیان برای خرید این خودرو باید  ۲۷ میلیون تومان نقداً پرداخت کنند و ۱۲ فقره چک به فاصله ۴ ماه و هر چک به ارزش ۲ میلیون و ۸۷۴ هزار تومان ارائه شود.

به گفته وی، این خودرو در اقساط ۴ ساله عرضه خواهد شد.

اختصاص وام ۲۵ میلیون تومانی به خودروهای چینی در حالی صورت گرفته که نعمت‌زاده، وزیر صنعت روز گذشته منکر پرداخت تسهیلات بانکی به خودروهای چینی شده و گفته بود: ارائه تسهیلات به خودروهای چینی صحت ندارد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff