یک حلقه کوره زغال سازی غیرمجاز در بندرلنگه کشف و تخریب شد
+ پ -
یک حلقه کوره زغال سازی غیرمجاز در بندرلنگه کشف و تخریب شد
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بندرلنگه خبر داد:

یک حلقه کوره زغال سازی غیرمجاز در بندرلنگه کشف و تخریب شد

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه از کشف و تخریب یک کوره زغال غیرمجاز در بندرلنگه توسط نیروهای یگان حفاظت این اداره خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مـــرواریــــدنـــیـــوز ؛روح الله وفاکیش با بیان اینکه یک حلقه کوره زغال سازی غیرمجاز در بندرلنگه کشف شد،گفت : این واحد زغال سازی غیرمجاز در مکانی بین روستای چاه مسلم و سورو مشغول فعالیت بود که با اطلاع به موقع نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان کشف و تخریب و ۱۶۰ کیلوگرم زغال کشف شد.

 

وی قاچاق چوب و زغال را عامل تخریب جنگل های خودرو و دست کاشت  این منطقه دانست و تاکید کرد: سودجویان برای رسیدن به سودهای کلان و بازار سیاه پررونق زغال ، اقدام به قطع درختان و زغال گیری می کنند.

وفاکیش تصریح کرد: حفظ و نگهداری جنگل ها با توجه به خشکسالی حاکم بر منطقه و همچنین هجوم ریزگردها، از اهمیت بسیاری برخوردار است و بدون همراهی و همکاری اقشار مختلف مردم و مسئولین محترم شهرستان با نیروهای حفاظتی میسر نمی شود .

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه بیان کرد : اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندر لنگه به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت هرگونه اخبار در مورد تخریب، تصرف و آتش‌سوزی در قالب شماره تلفن ۱۵۰۴ می باشد.

 

 

IMG_0568

IMG_5895

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff