یکی راه های مقابله با جنگ نرم دشمن استفاده از فرهنگ دفاع مقدس است
+ پ -
یکی راه های مقابله با جنگ نرم دشمن استفاده از فرهنگ دفاع مقدس است

امام جمعه پارسیان با اشاره به فرارسیدن اردوهای راهیان نور ، گفت:یکی راه های مقابله با جنگ نرم دشمن استفاده از فرهنگ دفاع مقدس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛حجت الاسلام میرازی امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ، اظهار داشت: مردم همیشه در صحنه علی رغم کم و کاستی ها به حق در هفتم اسفند همچون دیگر عرصه و صحنه های انقلاب ثابت کردند که ملت نمونه،بی نظیر،مقاوم و پایدار هستند.

 

امام جمعه پارسیان افزود: چنین مردمی شایسته ی هرنوع خدمت صادقانه و خالصانه ای هستند،همچنان ارزش این مردم بزرگ و با سخاوت هرگونه پیروزی، سربلندی ،عزت و بهروزی است.

 

خطیب نماز جمعه پارسیان ادامه داد: شکر گزارخدایی هستیم که همه چیز به اراده و مشیت او برقرار است و چون او اراده کرده است که ملت بزرگ ایران بخاطر ایمان،اخلاص و صبوری اش پایدار و عزیز بماند لذا علی رغم همه دشمنی ها،مکرها و حیله ها جاودانه و سربلند است و نشان این عزت و سربلندی حضور توأم با نشاط و سرزندگی در همه عرصه ها و صحنه ها است.

 

امام جمعه پارسیان با تاکید بر برنامه های خوب و موثر راهیان نور،گفت: یکی از راه های مقابله با جنگ نرم دشمن استفاده از فرهنگ دفاع مقدس است که باعث می شود جوانان با سبک زندگی شهدا آشنا شوند.

 

حجت الاسلام میرزایی با دعوت از کسبه وبازاریان برای اقامه نماز اول  وقت ،گفت: طرح منهاج توسط ستاد اقامه نماز تدوین شده که مخاطبین آن کسبه محترم هستند لذا شایسته است بازاریان و کسبه در امر اقامه نماز اول وقت کوشا باشند.

 

وی طرح سفیران صبح جهت رونق بخشی به نماز جماعت صبح را کار پسندیده ای عنوان و از همسایگان مساجد خواست نماز  های صبح را به جماعت اقامه کنند چرا که در متون روایی به آن تاکید شده است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff