یکی از دسیسه های استکبار جهانی ساقط نمودن جوانان کشور است
+ پ -
یکی از دسیسه های استکبار جهانی ساقط نمودن جوانان کشور است

معاون فرماندار بستک افزود: پدیده شوم قاچاق مواد مخدر بیش از آنکه فعالیتى سوداگرانه، تجارى و اقتصادى باشد، ابزارى کارآمد، مؤثر و راهبردى در گسترش نظام سلطه صاحبان قدرت جهان بر کشورهاى توسعه نیافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد احمدی معاون فرماندار بستک در جمع مردم شهرستان در مسجد جامع شهر بستک با اشاره به فرارسیدن سالروز ملی مبارزه با مواد مخدر، اظهار داشت: امروز در جهان زلزله ای خاموش اتفاق افتاده که پس لرزه های آن زن، مرد، جوان و نوجوان را هدف قرار داده است.

 

وی ادامه داد: بعضی افراد جهت سودجویی اقدام به واردات، توزیع و تشویق جوانان به مصرف مواد مخدر می نمایند که مردم باید با آگاهی و راهنمایی جوانان، از انحراف آنان جلوگیری کنند.

 

معاون فرماندار بستک گفت: خانواده ها باید با عمل و پیروی از تعالیم قرآن و دستورات دینی و تربیت اسلامی زمینه سعادت فرزندان خود را فراهم نمایند.

 

احمدی با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر سلامت جامعه را بطور جدی به مخاطره  می اندازد، افزود: اعتیاد به موادمخدر یکى از مهمترین مشکلات اجتماعی، اقتصادى و بهداشتى است که عوارض ناشى از آن تهدیدى جدى براى جامعه بشرى محسوب شده و موجب رکود اجتماعى در زمینه هاى مختلف مى گردد.

 

وی بیان کرد: این بلای خانمان سوز، قدرت اندیشه، نوآوری، پشتکار، کوشش و سازندگی را در انسان ها به ویژه نسل جوان جامعه از بین می برد و بنیان خانوادگی و اعتقاد دینی آنان را به نابودی می کشاند.

 

معاون فرماندار بستک تصریح کرد: پدیده شوم قاچاق مواد مخدر بیش از آنکه فعالیتى سوداگرانه، تجارى و اقتصادى باشد، ابزارى کارآمد، مؤثر و راهبردى در گسترش نظام سلطه صاحبان قدرت جهان بر کشورهاى توسعه نیافته است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff