یمن نماد مظلومیت بشر در قرن پیشرفت و توسعه است
+ پ -
یمن نماد مظلومیت بشر در قرن پیشرفت و توسعه است
مسئول کانون بسیج هنرمندان پارسیان:

یمن نماد مظلومیت بشر در قرن پیشرفت و توسعه است

مسئول کانون بسیج هنرمندان پارسیان گفت : یمن نمادی از جنایت جلادان در سایه سکوت جوامع حقوق بشری در قرن توسعه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،محمد پاسالاری، مسئول کانون بسیج هنرمندان پارسیان در حاشیه جلسه آمایش برنامه‌های هنری این کانون در سال جدید در گفتگو با خبرنگارفرهنگ کده  گفت : این روزها سازمان‌های بین المللی برای نجات یک حیوان مسیرهای طولانی را طی می‌کنند تا نهنگی را که در گل گیر کرده نجات بدهند و در این راستا رسانه‌های بین المللی پوشش خبری مناسب می‌دهند اما در کنار گوش نمایندگان سازمان‌هایی چون سازمان ملل و نهادهای حقوق بشری حقوق هزاران یمنی مورد تاخت و تاز قرار می‌گیرد.
وی بیان داشت : طرح‌های توسعه طلبانه استکبار برای به استعمار کشیدن ملت‌ها عوض شده است و غربی‌ها از ابزار خود ملت‌ها بر علیه خودشان استفاده می‌کنند.
مسئول کانون بسیج هنرمندان پارسیان اظهار کرد : مردم یمن امروز به نماد مقاومت و ایثار در مقابل زورگویی‌های آل سعود تبدیل شده‌اند که مجری طرح‌های استعماری و صهیونیستی است.
پاسالاری تأکید کرد: تاریخ جهان اسلام این موضوع را که خون بر شمشیر پیروز است به اثبات رسانده و در آینده مشخص خواهد شد ملت یمن با همه مظلومیتی که امروز در تاریخ بشریت به ثبت ‌رسانده‌اند پیروز این معرکه خواهند بود.
مسئول بسیج هنرمندان پارسیان با اشاره به حمایت از مردم یمن در قالب پرداختن به موضوعات فرهنگی و هنری تصریح کرد : هنرمندان بهترین زبان برای انتقال مفاهیم دارند که می‌توان به وسیله آن ناگفته‌های زیادی را منتقل کرد.
پاسالاری خاطر نشان کرد : برنامه‌های بسیج هنرمندان در پارسیان متمرکز بر استفاده از ابزار هنر فاخر در مواجهه با طرح‌های استکباری است.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff