یادواره شهدای روستای دهگلکن و کهنشوئیه برگزار شد+تصویر
+ پ -
یادواره شهدای روستای دهگلکن و کهنشوئیه برگزار شد+تصویر

دومین یادواره شهدای روستای دهگلکن و کهنشوئیه با حضور پرشور مردم شهید پرور این دو روستا برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛مراسم یادواره شهدای روستای دهگلکن و کهنشوئیه با حضور مردم شهید پرور و مسئولین شهرستانی شامگاه دیروز برگزار و از خانواده های شهیدان مکاری زاده، افساء، مراد سدیدپناه، صیادی، دادخدا زاده و طبیبی تجلیل شد.

فرمانده سپاه ناحیه رودان دراین مراسم ضمن خیر مقدم به به خانواده های معظم شهداء اظهارکرد: هدف از برگزاری این یادواره ها زنده نگه داشتن یادو خاطره شهداءاست .

وی ادامه دادن راه شهداء را ولایتمداری دانست و افزود: در تمام وصیت نامه های شهداء آمده است که پشتیبان ولایت فقیه باشید و تاکید کرده اند که آن را تنها نگذاریدو اگر امروزه ما میخواهیم ادامه دهنده راه و منش شهداء باشیم بایدگوش به فرمان رهبری باشیم و او را در شرایط بحرانی تنها نگذاریم.

فرمانده سپاه ناحیه رودان درادامه با اشاره به سالگرد ۹ دی ماه تصریح کرد: ۹ دی آزمون ولایتمداری ملت ایران بود و مردم با بصیرت ایران اسلامی درفتنه ای که برپا شد سربلند بیرون آمدند و سران فتنه به تبعیت از دشمنان نظام اسلامی در مقابل رهبری ایستاده اند و خسارت های زیادی را به انقلاب تحمیل کرده اند و با این همه خیانت عده ای ندای رفع حصر سران فتنه را سر می دهند.

ابراهیم حسین زاده دومین راه برای ادامه دادن راه شهداء را جهاد دانست و عنوان کرد: جهاد فقط این نیست که ما به جنگ برویم بلکه در صحنه های دیگر هم میشود جهاد کرد که جهاد فرهنگی و جهاد اقتصادی از مواردی است که مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

وی در پایان ارسال کمک و پشتیبانی جبهه مقاومت در سوریه را امری مهم دانست و خاطر نشان کرد: سپاه ناحیه رودان از طریق پایگاهای مقاومت، این آمادگی را دارد کمک های نقدی و غیر نقدی شما مردم عزیز را جمع آوری و به جبهه مقاومت ارسال نماید.

img_7875 img_7884 img_7885 img_7887 img_7889 img_7924 img_7918 img_7907 img_7905 img_7891 img_7936 img_7944 img_7956 img_7968 img_7973

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff