یادواره زنان شهیده دفاع مقدس در جاسک برگزار شد

+ پ -
یادواره زنان شهیده دفاع مقدس در جاسک برگزار شد

یادواره زنان شهیده ی دفاع مقدس در جاسک با حضور مردم و مسئولین شهرستان در مسجد امام علی (ع) جاسک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مکران نیوز ؛ حجت‌الاسلام حمبد غلام پور سرپرست اداره تبلیغات اسلامی جاسک در این مراسم اظهار کرد: هم‌اکنون نظام اسلامی کشور ما همچون نگینی در جهان می‌درخشد و این افتخارات از نیت پاک رزمندگان و آموزه‌های دینی آنان سرچشمه گرفته است.

وی افزود:اگر انسان هدفی نداشته باشد، به پیروزی نخواهد رسید و زندگی مانند مزرعه‌ای است که با خشکسالی و یا پرباری در سال‌ها مختلف روبه‌رو می‌شود و نباید انسان به خشکسالی در مزرعه زندگی خود عادت کند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی جاسک در ادامه ابراز داشت: اینکه فقط یاد و نام شهداء را بر زبان بیاوریم کافی نیست و لازم است از سیره وروش ومنش انان در زندگی خود الگو بگیریم.

وی ادامه داد: امروز جامعه تشنه،ایثار و منش و از خود گذشتگی شهدا می باشد و اگر مسیر و منش وراه انان را در پیش بگیریم در زندگی دنیا و اخرت سعادت مند و سر افراز خواهیم بود.

غلام پوردر پایان با اشاره به نقش زنان شهیده نیز گفت: امروز نیز راه و مسیر ومنش شهدای زن برای خواهران ادامه دارد ، چرا که امروز نقش عقیدتی و پرورش فرزندان و حفظ خانواده نیز از نقش های اساسی می باشد و اگر خانواده در مسیر درست و با ا لگوی شهداء حرکت نماید ، جامعه ای پویا و سالم خواهیم داشت.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff