یادآوری ارزش‌های دوران دفاع مقدس جوانان را از گزند هجمه‌های دشمنان ایمن می‌کند
+ پ -
یادآوری ارزش‌های دوران دفاع مقدس جوانان را از گزند هجمه‌های دشمنان ایمن می‌کند

فرماندار شهرستان حاجی آباد گفت: یادآوری ارزش‌های دوران دفاع مقدس بهترین ثمره‌ای است که جوانان را از گزند هجمه‌های دشمنان نجات می‌دهد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حمید جهانگیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سایت پیارم در حاجی آباد با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس و ضمن تبریک این هفته به همه دلاوران و سرداران دوران جنگ اظهار داشت: دفاع مقدس یادآور رشادت‌مردی‌ها و ایثارگری‌های جوانانی است که با تبعیت از امام راحل(ره) در جبهه‌های حقعلیه باطل حاضر شدند تا دشمن بعثی نتواند به گوشه‌ای از این خاک پاک کشور جمهوری اسلامی تجاوز کند.

وی بر ضرورت انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان تاکید کرد و افزود: یادآوری ارزش‌های دوران دفاع مقدس بهترین ثمره‌ای است که جوانان را از گزند هجمه‌های دشمنان نجات می‌دهد و امروز که دشمنان انقلاب در پی از بین بردن نقش امام و شهدا در این حادثه تاریخی هستند بایستی از آرمان‌های امام و شهیدان صیانت و حفاظت شود و یاد و خاطره این عزیزان را در دل‌های نسل جوان زنده‌تر کنیم.

فرماندار حاجی آباد دستاوردهای دفاع مقدس را یک ارزش و سند افتخار و گنجینه باارزشی برای ملت ایران خواند و تصریح کرد: شهدای هشت سال دفاع مقدس کسانی بودند که دل در گرو ولایت فقیه داشتند و امروز ایران اسلامی  به برکت خون مقدس شهدای هشت سال دفاع مقدس در جهان می‌درخشد و ضرورت دارد این فرهنگ انسان‌ساز به نسل‌های بعدی انتقال یابد تا نسل‌های آینده در مقابل هرگونه هجمه‌های دشمنان قسم‌خورده مصون بمانند.

جهانگیری افزود:ارزشهای انقلاب اسلامی در دو نسل قبلی به برکت اقتدار معنوی و انفاس قدیمی حضرت امام خمینی (ره) و تاثیر فضای روحانی و ملکوتی دفاع مقدس در دودهه ی انقلاب سیر صعودی داشت.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff