کسب رضایت غربی ها نیازمند تغییر ایدئولوژی اسلامی است
+ پ -
کسب رضایت غربی ها نیازمند تغییر ایدئولوژی اسلامی است

با توجه به اینکه ایدئولوژی های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر گرفته از قرآن و فرامین اهل البیت (ع) است لذا اگر ایران درصدد کسب رضایت کامل آمریکایی هاست بایستی ایدئولوژی خود را تغییر دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ توافق هسته ای ایران با ١+۵ به سرکردگی آمریکا که در ٢٣ تیرماه ١٣٩۴ مورد توافق دو طرف قرار گرفت حاوی پند ها و عبرتهای فراوانی برای عده ای از خواص و سیاسیونی می باشد که طبل تعامل و مذاکره با آمریکا را با توجه به خوش بین نبودن مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) با مذاکره با آمریکا اصرار بر مذاکره داشتند حتی تا جایی پیش رفتند که قیام عاشورا را که حاوی درس ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم می باشد  با مذاکرات یکسان دانستند.

 

با نگاهی به روند دشمنی آمریکا  پس از پیروزی انقلابی اسلامی متوجه می شویم  که دشمنی آمریکا با هسته ای، حقوق بشر و امثال آن نیست زیرا غربی ها درصدد ضعیف کردن توانمندی های ایران در زمینه های مختلف  می باشند.

 

با توجه به اینکه ایدئولوژی های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر گرفته از قرآن و فرامین اهل البیت (ع) است لذا اگر ایران درصدد کسب رضایت کامل آمریکایی هاست بایستی ایدئولوژی خود را تغییر دهد.

 

دفاع از مظلومین که در تعبیر آمریکایی حمایت از تروریسم است یکی از آیتم های ایدئولوژی اسلامی است آیا ملت ایران دفاع نکردن از مظلومان را می تواند بپذیرد؟

 

با توجه به آموزه های دینی و مصداق آن که آیه شریفه سوره انفال که خداوند متعال می فرمایند: “ان استنصروکم فی الدین فعلیکم النصر .. . اگر گروهی به خاطره حفظ دین و آیین شان از شما یاری طلب کنند بر شما لازم است که یاری آنان بشتابید” با کمال صراحت  مسلمانان را ملزم می نماید تا به یاری برادران خود که مورد ظلم قرار گرفته اند شتافته و به این وظیفه دینی خود جامه عمل بپوشانند.

 

حال به مسئولان گرانقدر این نظام پیشنهاد می کنم با توجه به تجربیات گذشته و حال مبنی بر حیله گری و مکاری آمریکایی ها هرگز به آنها اعتماد نکنند و بایستی با اتکا به نیروهای توانمند و انقلابی با برنامه ریزی دقیق و سازمان یافته، اطاعت همه جانبه از رهبر جامعه و با مدیریت جهادی در مسیر پیشرفت محکم  و استوار گام برداریم.

 

 

انتهای پیام/ ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff