گمرک پارسیان در آینده نزدیک ارتقا می یابد
+ پ -
گمرک پارسیان در آینده نزدیک ارتقا می یابد

فرماندار پارسیان گفت: با حمایت و پیگیری ویژه دکتر جادری استاندار هرمزگان ، در آینده نزدیک گمرک پارسیان ارتقا می یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، جلسه بررسی مسائل و مشکلات ساحل و گمرک شهرستان پارسیان با حضور مهندس دولتی مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری هرمزگان در محل دفتر فرماندار پارسیان برگزارشد .

رادمهر فرماندار پارسیان گفت : بدون داشتن ابزار کار و نیازهای روز دنیا در امور گمرکی و دریانوردی نمی توان فعالیت در این زمینه را توسعه داد و ضروری است که نسبت به گسترش زیرساخت های گمرک پارسیان توجه و اهتمام ویژه ای شود زمینه رونق بیشتر تجارت و بازرگانی این بندر را درپی دارد.

رادمهر گفت  : با حمایت و پیگیری ویژه دکتر جادری استاندار هرمزگان در جلسه دفاعیه ارتقا گمرک با رئیس گمرکات کشور که امیدواریم شاهد اجرایی شدن مصوبه  ارتقا گمرک پارسیان باشیم .

رادمهر افزود : یکی از راههای پیشرفت شهرستان توسعه فعالیت های گمرکی است و ارتقای گمرک شیو از آرزوهای دیرینه مردم این منطقه بوده است .

فرماندارپارسیان در ادامه گفت : از همه پتانسیل دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای زیرساخت‌ها و بستر مناسب برای ارتقا گمرک که در رونق و چرخه اقتصادی شهرستان را رقم می‌زند استفاده بهینه خواهیم کرد.

فرماندارشهرستان پارسیان از تلاش و پیگیری دکترجادری استاندار همزگان در راستای ارتقای گمرک شیو تقدیر کرد و گفت: گمرک شیو بدلیل سابقه طولانی در امر تجارت و دریانوردی ظرفیت های مهمی دراین زمینه دارد که امید می رود با توسعه فعالیت های گمرکی، این ظرفیت ها به تحول اقتصادی چشمگیری در منطقه منجر شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان بیان داشت : از مسئولان کشوری و استانی انتظار می رود که نسبت به ارتقای دیگر ادارات مرتبط با فعالیت های گمرکی و دریانوردی و اماده سازی زیر ساختها دراین شهرستان نیز توجه و پیگیری لازم داشته باشند.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff