گلزار های شهدای حاجی آباد ساماندهی می شوند
+ پ -
گلزار های شهدای حاجی آباد ساماندهی می شوند

فرماندار حاجی آباد از ساماندهی تمام گلزار شهدا تا پایان فروردین ماه سال ۹۴ در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  به  نقل  از ،  پیارم ، اصغر جهانگیری در جلسه کارگروه ساماندهی گلزار شهدای حاجی آباد، اظهار داشت: شهدا زنده‌اند و نظارت کاملی را بر رفتار ما دارند.

 

جهانگیری ادامه داد : ساماندهی و زیباسازی گلزار شهدا یکی از مهمترین و وظایف ما در قبال شهدا و خانواده‌های آنان است.

 

وی ادامه افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل امروز نیز یکی دیگر از مهمترین وظایف ما می‌باشد که باید با فرهنگ سازی‌های مختلف این مهم را در بین نسل امروز ترویج دهیم.

 

این مسئول افزود: شهدا حق بزرگی را به گردن ما دارند لذا ما باید با حفظ آرمان‌ها و اهداف آنان و همچنین ادامه راه آنها روح آنان را شاد کرده و آنان را از خود راضی کنیم.

 

وی در ادامه با اشاره به همکاری دستگاه‌های مختلف در ساماندهی گلزار شهدا اظهار کرد: بخشی از ساماندهی گلزار شهدای حاجی آباد تا پایان اسفند ماه جاری به اتمام می‌رسد.

 

وی از ساماندهی تمام گلزار شهدا به غیر از یک گلزار شهدای گمنام که تا پایان فروردین ماه سال ۹۴ در حاجی آباد خبر داد و افزود: ساماندهی گلزار مذکور توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران حاجی اباد در حال پیگیری است.

 

جهانگیری با بیان اینکه ساماندهی گلزار شهدای شهرفارغان و احمدی در دستور کار است، تصریح کرد: تا پایان  سال ۹۴ ساماندهی گلزار شهدای شهر فارغان و احمدی با همکاری دهیاران و شهرداران به اتمام می‌رسد.

 

فرماندار حاجی آباد به انجام مطالعات به منظور ساماندهی گلزار شهدای امامزاده و شهدای گمنام تپه نور الشهدا  اشاره کرد و گفت: باید از مشاوره  در این زمینه کمک گرفت و طرحی برای ساماندهی گلزار مذکور تهیه کرد.

 

وی با اشاره به شرایط گلزار شهدای امامزادگان حاجی آباد، بیان کرد: با توجه به شرایط نامناسب امکان زیارت مزار شهدا در تمام ایام در ایام وجود ندارد و در صورت تامین اعتبار گلزار شهدای امام زاده باید تبدیل به شبستان می‌شود و مزار شهدای گمنام تپه نور الشهدا نیز یک حسینیه بزرگ در آنجا ساخته می شود.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff