گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث
+ پ -
گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث

رئیس شورای شهربندرعباس اظهار کرد:روشنایی خیابان ها و بلوارها در دست شرکت توزیع برق است که تاکنون بخش عظیم آن انجام شده است و ما بقی آن ت دهه فجر صورت می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛چندین سال است استان هرمزگان به عنوان قطب اقتصادی کشور مطرح می باشد و در سال جاری نیز رتبه اول ترانزیت کالا را در کشور کسب نموده است بطوری که طبق آمارهای ارائه شده درآمد استان برابر با ۱۰ استان کشور می باشد،با توجه به سود آوری بسیار زیاد استان و شهر بندرعباس هنوز بعضی از زیرساخت های اولیه جهت حمل ونقل فراهم نگردیده است.

اگر در سطح شهر گذر شما به خیابان های که دیگر چندین سال است از افتتاح آنها می گذرد بیفتد شاهد استفاده بسیار زیاد شهروندان از مسیرهایی خواهید بود که تاکنون روشنایی برای آنها تعبیه نشده است، خیابان هایی که میزان تردد در آنها بسیار بوده و نبود روشنایی در مواقعی باعث بوجود آمدن خسارات مالی و جانی برای استفاده کنندگان از این مسیر ها گردیده است.

گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از بی تدبیری مسئولین

یکی شهروند بندرعباسی در گفتگو با خبرنگار  هرمز اظهار کرد: هرجا صحبت می شود می گویند که هرمزگان قطب اقتصادی ایران است و این قطب اقتصادی برای خود استان هیچ مزایایی تاکنون نداشته است نبود یک خیابان صاف بدون چله در این شهر دیده نمی شود.

وی افزود: این بلوار شهید رجایی دو سال است که از بهره بردای آن می گذرد و تنها کاری که مفید بود است برای خود مسئولین بوده  که چنین پروژه ای به این مساحت به بهره برداری رسیده است ما زمانی که شب وارد این بلوار می شویم برای رد گم کردن شهروندان اول بلوار را روشنایی دارد اما بعد از دو کیلومتر ما بقی آن روشنایی ندارد.

شهروند بندرعباسی بیان کرد: ما هرمزگانی ها نمی دانیم این همه درآمد و سرمایه ای که استان در کشور دارد برای کجا صرف می شود خیابان و بلوارهای آن از یک طرف آلودگی که و ازدهام ماشین های سنگین در طرف شهر از طرف دیگر است

تاریکی بودن بلوار شهید رجایی موضلی برای رانندگان

حسین رئیسی شهروند بندرعباسی بیان کرد: خیابان ها و بلوارها نباید قبل از تجهیز شدن کامل آنها به بهره‌برداری برسند با توجه به اینکه بسیاری اتفاقات ناشی از بهره‌برداری ناقص به خصوص نداشتن روشنایی برای شهروندان اتفاق افتاده است.

وی افزود: زمانی که برای روشنایی خیابان ها به مسئولین شهردارها مراجعه می کنیم شهرداری می گویند ما مسئول زیرساخت های و راه اندازی خیابان تاکنون بوده ایم که صورت گرفته شده است اما روشنایی خیابان ها برعهده اداره برق است و ما هیچ مسئولیتی در این خصوص نداریم.

تاریکی خیابان ها و کمبود امنیت

رضاحیدری شهروند بندرعباسی بیان کرد:با توجه به اینکه خانه های ۹۹ ساله درکنار  این بلوار قرار گرفته است باید روشنایی برای این بلوار انجام شده باشد و می دانید تعداد زیادی از در این خانه ساکن شده اند و از این بلوار برای رفت و آمد کارهایشان می کنند.

وی افزود: روشنایی خیابان به معنای زیبا و امنیت دادن آن است و موجب کاهش امنیت این معابر هنگام شب شده است و برای تامین روشنایی خیابان بارها به مسئولان گفته شده اما تاکنون اقدام موثری در این خصوص صورت نگرفته است.

 

پرویزسالاری، رئیس شورای شهربندرعباس در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به تمامی خیابان های جدید احداث مانند بلوار شهیدرجایی با مشارکت شهرداری و شرکت توزیع برق صورت گرفته شده است،گفت: زیرساخت ها و کارهای مهم این بلوارها که توسط شهرداری بوده است که انجام شده است.

وی افزود: روشنایی خیابان ها و بلوارها در دست شرکت توزیع برق است که تاکنون بخش عظیم آن اقدام شده است و در هفته آینده برای بررسی و روشنایی بلوارها و خیابان ها از شرکت توزیع برق در شورای شهر دعوت می شود و که بیایند پاسخگو باشند.

سالاری خاطر نشان کرد: به امید خدا تا دهه مبارک فجر توسط شهردار و شرکت توزیع برق که همه خیابان ها و بلوار تجهیزات کامل شوند که روشنایی آن نمونه از این اقدامات مهم است.

 

انتهای پیام/م

 

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff