گلایه مردم روزه دار جاسک از قطعی های مکرر برق/ شرکت توزیع برق پاسخگو باشد
+ پ -
گلایه مردم روزه دار جاسک از قطعی های مکرر برق/ شرکت توزیع برق پاسخگو باشد

قطعی مکرر برق جاسک مردم روزه دار را کلافه کرده و بی توجهی مسئولان نسبت به رفع این مشکل در تابستان و ماه مبارک رمضان، بر رنج روزه داران و مردم شهرستان جاسک افزوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل  مکران نیوز ،روزهای گرم ماه مبارک رمضان امسال برای مردم  در جاسک ، روزهای چندان خوبی نیست زیرا آنها مدتی است که قطعی و نوسانهای مکرر برق را در محلات خود تجربه می کنند و با این همه شرکت توزیع و اداره برق این شهر، توجه درخوری به مشکلات ایجاد شده برای مردم نمی کند.

 

اهمیت برق، کمتر از سایر امکانات نیست و شاید بتوان گفت که در جهان کنونی، اهمیت برق کمتر از اهمیت آب نیست و بدون برق، بسیاری از فعالیتهای عادی و پیش پا افتاده روزمره انجام نمی شود. به عنوان مثال، بخش عمده وسایل رفاهی زندگی مانند تلویزیون، کامپیوتر، جاروبرقی، رادیو و کولر با برق کار می کنند و اگر برق قطع شود، این وسایل هیچگونه کاربردی ندارند.

 

در طول ماه مبارک زمضان، چندین بار برق در  چند محله قدیمی شهرستان جاسک قطع می‌شود و هر بار نیز چند ساعت طول می‌کشد تا جریان برق دوباره وصل شود.

 

بنا به همین گزارش شهروندان این شهر به شدت نسبت به این موضوع معترض بوده، برخی دیگر مدعی هستند  به وسایل برقی آنان آسیب رسیده و خواستار پاسخگوئی مسئولین در این زمینه هستند.

 

تعدادی از ساکنین جاسک در تماس با مکران نیوز، اعلام کردند متاسفانه پس از قطع برق، تلفن‌های اداره برق به طور مداوم مشغول است و نمی‌توان پیگیری کرد.

 

قطع و نوسان مکرر برق در ساعات اوج مصرف و در شب های گرم، شهروندان این منطقه  را به شدت کلافه کرده و مسئله مهم دیگر نیز این است که کودکان و بیماران به اندازه سایر افراد نمی توانند از پس تحمل گرما بربیایند و زودتر از دیگران دچار مشکل می شوند که این نیز معضلی دیگر است.

 

این افراد از خبرنگار ما خواستند به دلیل قطع مکرر برق و عدم پاسخگویی اداره برق شهرستان، این موضوع را پیگیری کند.

 

در چنین شرایطی انتظار می رفت که مسئولان ذیربط در اسرع وقت به مشکل رسیدگی کنند اما این اتفاق نیفتاد و مشکل قطعی و نوسان مکرر برق در جاسک ادامه دارد.

 

حتی اگر هم این مسئولان در حال تلاش برای حل مشکل هستند، باید بدانند که تلاشهای آنها اثربخشی کافی نداشته و مشکل جدی قطعی ها و نوسانهای مکرر برق در شهرستان همچنان به قوت خود باقی است.

 

این مسئولان بدانند که دادن پاسخهای تکراری به مردم مانند “درحال حل مشکل هستیم”، نه تنها دردی را دوا نمی کند بلکه موجب بی اعتمادی روزافزون مردم جاسک به آنها می شود.

 

قطعی مکرر برق در یکماه اخیر در شهر جاسک در حال تبدیل شدن به یک چالش جدی برای ساکنین این شهر شده که این امر نیازمند اطلاع رسانی علت این قطعی ها از سوی مسئولین اداره برق است.

 

شهرستان جاسک که از آن در برخی رسانه با نام مزکز مکران یاد میشود و قرار است در آینده نزدیک به منطقه آزاد تجاری و مرکز صادزات نفت کشور تبدیل شود مدتهاست با کمبودها و مشکلات در زمینه های مختلف روبرو بوده و در بسیاری از موارد، امکانات ابتدایی موجود در این زمینه جوابگوی نیازهای عادی شهروندان نیست وهمین امر باعث ایجاد نارضایتی شدیدی در بین مردم شده است.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff