تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

سیاسی
کد خبر : 492368
تاریخ انتشار:پنج شنبه ۰۶ دی ۱۳۹۷ - ۹:۳۵| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

گلایه مردم تنگ دالان از قطعی یک ماهه تلفن همراه

عدم آنتن دهی مناسب موبایل مردم ساکن در روستای تنگ دالان هرمزگان را با مشکل مواجه کرده و موجی از نارضایتی آنان را ایجاد کرده است.

گلایه مردم تنگ دالان از قطعی یک ماهه تلفن همراه

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ پیشرفت روزافزون ارتباطات و تکنولوژی در عصر کنونی سبب شده تا تلفن و اینترنت در زمره نیازهای اساسی و جز لاینفک زندگی جوامع بشری قرار گیرد چرا که اقدامات بانکی، آموزشی، خدماتی، رفاهی و … در بستر زیرساخت های ارتباطی و مخابراتی صورت می گیرد.

تقویت زیرساخت های ارتباطی در گذر زمان به دلیل توسعه همه جانبه جوامع و ماشینی شدن تمام ابعاد حیات بشر با زندگی های کنونی گره خورده است به نحوی که کوچکترین اختلالی در این زیرساخت ها افراد را با مشکلات بیشماری روبرو می سازد.

دنیای کنونی که تحت تاثیر وسایل ارتباط جمعی عنوان دهکده جهانی را به خود اختصاص داده و نیز افزایش تعداد اقشار تحصیلکرده در تمامی مناطق شهری و روستایی استفاده از وسایل ارتباطی را بیش از پیش نمایان می سازد.

دستگاه‌های کارت‌خوان، آموزش مجازی، دریافت جزوات و مقاله‌های موردنیاز دانش آموزان و دانشجویان همچنین تحصیل دانشجویان در مکان های دور از خانواده بر اهمیت استفاده از وسایل ارتباطی و اینترنتی را دوچندان می کند.

با توجه به اینکه تماس های صوتی و تصویری امکان برقراری ارتباط افراد با یکدیگر را از سراسر دنیا فراهم نموده است لذا کوچکترین اختلالی در خطوط مخابراتی زندگی بشر را مختل می کند.

از آنجایی که زیرساخت های ارتباطی و اینترنتی از ملزومات عصر پیشرفت تکنولوژی است لذا اکثر کشورهای مختلف در دنیا تمام تلاش خود را برای تقویت آن به کار گرفته اند در حالی که در برخی از شهرها و روستاهای هرمزگان شاهد قطعی مداوم خطوط تلفن همراه و اینترنت هستیم.

عدم آنتن دهی مناسب موبایل و اینترنت در روستای تنگ دالان بخش مرکزی شهرستان بندرخمیر اهالی ساکن در این منطقه را با مشکل مواجه و موجبات نارضایتی آنان از اپراتورهای تلفن همراه را فراهم کرده است.

 

 روستای تنگ دالان فاقد آنتن است

یکی از ساکنان روستای تنگ دالان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به نارضایتی اهالی این روستا از ضعف زیرساخت های مخابراتی اظهار کرد: ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﻭ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﺯﯾﺮ ﺳﺎﺧﺖ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺎﺑﺮﺍﺗﯽ ﻫﻨﻮﺯ ﺑﺮﺧﯽ ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻫﺮﻣﺰﮔﺎﻥ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺯﯾﺮ ﺳﺎﺧﺖ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺎﺑﺮﺍﺕ، ﺩﺳﺘﺮﺳﯽ ﺑﻪ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﻭ ﺁﻧﺘﻦ ﺩﻫﯽ ﺗﻠﻔﻦ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺑﺎ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﻣﺘﻌﺪﺩﯼ ﻣﻮﺍﺟﻪ ﻫﺴﺘﻨﺪ.

وی تاکید کرد: ﻣﺸﮑﻞ ﺁﻧﺘﻦ ﺩﻫﯽ ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ ﺩﺭ روستای تنگ دالان ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻫﺮﻣﺰﮔﺎﻥ ﻧﯿﺎﺯﻣﻨﺪ ﺗﺪاﺑﯿﺮ ﺟﺪﯼ ﻣﺴﺌﻮﻻﻥ ﻣﺨﺎﺑﺮﺍﺕ در راستای رفع آن ﺍﺳﺖ.

این ساکن روستای تنگ دالان با اشاره به قطعی یک ماهه آنتن های خطوط تلفن همراه گفت: ﺍﻫﺎﻟﯽاین ﺭﻭﺳﺘﺎ نیازمند ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ مسئولان ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﻨطقه ﻫﺴﺘﻨﺪ همچنین امیدوارند ﺍﭘﺮﺍﺗﻮﺭﻫﺎﯼ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ ﻭ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺭﺳﺎﻧﯽ ﮐﻨﻨﺪ.

وی با بیان اینکهﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖوتلفن همراه در عصر کنونی ﺍﺯ ﻧﯿﺎﺯﻫﺎﯼ ﺍﺻﻠﯽ ﺑﺸﻤﺎﺭ ﻣﯽ ﺭﻭند، بیان کرد: ﺿﻤﻦ ﻗﺪﺭﺩﺍﻧﯽ ﺍﺯ ﺧﺪﻣﺎﺗﯽ ﮐﻪ ﺗﺎﮐﻨﻮﻥ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ روستا ﺻﻮﺭﺕ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﺯ ﻣﺴئوﻻﻥ ﺧﻮﺍﺳﺘﺎﺭ ﭘﯿﮕﯿﺮﯼ ﻭﺿﻌﯿﺖ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺁﻧﺘﻦ ﺩﻫﯽ ﺗﻠﻔﻦ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﻭ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﻫﺴﺘﯿﻢ .

ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﺎﺕ ﻻﺯﻣﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻭ ﺍﺯ ﺯﯾﺮ ﺳﺎﺧﺖ ﻫﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻫﺮ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﯾﻢ ﻣﺴﺌﻮﻻﻥ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺑﺎ ﺣﺴﻦ ﻧﯿﺘﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﺪ پیگیری نمایند.

 

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=492368
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,599 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی