گلایه مردم از وضعیت نامناسب کوچه و خیابان های بندرلنگه
+ پ -
گلایه مردم  از وضعیت نامناسب کوچه و خیابان های بندرلنگه

وضعیت نامطلوب آسفالت برخی خیابان‌ها و محلات بندرلنگه منجر به گلایه شهروندان بندرلنگه ای شده که هم اکنون منتظر اقدامات مؤثر مسئولان شهرداری برای رفع این معضلات هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ؛  کیفیت معابر شهری یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر زندگی شهروندان می باشد؛ از جمله مهمترین ویژگی‌هایی که یک شهر را از سایر شهرها متمایز می‌کند و تاثیر زیادی بر منظر شهری دارد، آسفالت یکدست و مناسب معابر است و  یکی از شاخصهای رضایت مندی از عملکرد شهرداری ها و مسئولان ذیربط محسوب می شود.

 

 
یکی از معضلات مهم و اساسی در زمینه آسفالت خیابان های بندرلنگه آسفالت ترک خورده و یکدست نبودن در برخی خیابان ها و معابر اصلی است که موجب نارضایتی شهروندان و رانندگان این شهر شده است.

 

 

 
وضعیت نامطلوب آسفالت برخی خیابان‌ها گلایه شهروندان بندرلنگه ای است  و اکنون منتظر همت و اقدامات موثر برای رفع این کمبودها می باشند.

 

 

 
علی یک شهروند بندرلنگه ای می گوید: شهرداری به جای آسفالت کامل خیابان، فقط قسمت های مشکل دار را لکه گیری می کند؛ می‌توان آن را به لباسی تشبیه کرد که صد جای آن وصله‌دوزی شده است که موجب ناهماهنگی سطح خیابان و بروز مشکلات برای تردد خودروها می شود.

 

 

 
شهروند دیگری اظهار داشت : اداره آب فاضلاب شهرستان برای تعویض لوله انتقال آب شروع به ایجاد حفاری در خیابان فرعی محلات نمود ، اما بعد گذشت چند ماه هیچ خبری از روکش آسفالت آن نیست وبه همین سبک رها میشود وبامرور زمان وفرسایش خاک تبدیل به گودال عریض وطویل میشود.

 

 

 
آیا شهرداری هزینه تخریب این آسفالت ها را دریافت نکرده است که اقدامی برای آسفالت این گودال ها نمی کند .

 

 

به هر حال وضعیت نامطلوب آسفالت برخی خیابان‌های اصلی و فرعی شهر و محلات منجر به گلایه مشترک اکثر افراد بوده و شهروندان بندرلنگه ای اکنون منتظر اقدامات مؤثر مسئولان شهرداری برای رفع این معضلات هستند و تنها چیزی که می‌تواند از وارد شدن روزانه مقادیر زیادی خسارات جانی و مالی به مردم جلوگیری کند، همت مسئولان شهرداری است.

 

صدور مجوز آسفالت سه محور پرتردد

 
محمد علی خاوند، عضو شورای بندرلنگه در گفتگو خبرنگار مروارید نیوز گفت : وضعیت نامطلوب آسفالت‌های معابر اصلی شهر موضوعی است که سال‌هاست در این شهر مطرح بوده و در ادامه گلایه‌های مردمی را به دنبال داشته است و همین راستا مجوز آسفالت ۳ محور پر تردد در سطح شهر صادر گردیده است.

 

 

 

 
وی به آغاز عملیات آسفالت ریزی در چند روز آینده اشاره کرد و افزود : خیابان پاسدارن ،خیابان شهید دستغیب ، بلوار شهید چمران از جمله محورهای هستند که در دستور کار شهرداری بندرلنگه قرار گرفته است.

 

 

 
عضو شورای بندرلنگه در ادامه خاطر نشان کرد : به دلیل ترانزیتی شدن بلوار ساحلی شهر از میدان فرمانداری تا چهارراه نماز ، نیاز است اداره راه و شهرسازی با همکاری شهرداری بندرلنگه این مسیر را بازسازی نمایند.

 

 

 
انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff