گلایه ساکنین شهرک خلیج فارس میناب از نبود شبکه آب و برق
+ پ -
گلایه ساکنین شهرک خلیج فارس میناب از نبود شبکه آب و برق

ساکنین شهرک خلیج فارس روستای دهو میناب با گذشت هفت سال از واگذاری زمین به متقاضیان همچنان در نبود شبکه آب و برق در این شهرک روزگار را سپری می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ اسلامی یکی از ساکنین شهرک خلیج فارس روستای دهو در شهرستان میناب  در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب ضمن گلایه از  عدم توجه و تخصیص اعتبارات لازم مبنی بر توسعه شبکه آبرسانی به شهرک خلیج فارس گفت: با گذشت قریب به ۷ سال از ایجاد شهرک در این روستا همچنان ساکنین این شهرک با مشکل نبود آب و برق مواجه می باشند.

 

وی عدم توسعه شبکه آبرسانی به شهرک خلیج فارس را مهمترین دغدغه ساکنین و اهالی روستای دهو عنوان کرد و افزود: با وجود پیگیری های زیاد توسط شوراء و دهیار این روستا ولی همچنان در آرزوی انجام پروژه آبرسانی به این شهرک چشم به راه نشسته ایم.

 

اسلامی با اشاره به اتمام ساخت و ساز با وجود مشکلات زیاد و کسب پروانه پایان کار ۱۰۰ ساختمان در این شهرک اظهار کرد: مردم این روستا در نبود انشعاب آب در منازل با وجود مشکلات زیاد زندگی می کنند لذا مسئولین امر نسبت به رفع مشکلات ساکنین این شهرک توجه ویژه ای داشته باشند.

 

ساکن شهرک خلیج فارس روستای دهو عدم توسعه شبکه و خطوط برق ۷۰ درصد از منازل مسکونی این شهرک را  مشکل و دغدغه دیگر ساکنین این شهرک عنوان کرد و  اذعان داشت: مدیریت برق شهرستان نیاز است نسبت به بررسی علل و عوامل در توسعه خطوط و برق دار شدن منازل دیگر در این شهرک اقدام نماید.

 

وی خاطر نشان کرد: منازل شهرک خلیج فارس به دلیل نبود آب و برق خالی از سکنه شده که در صورت رفع مشکلات موجود شاهد رشد و توسعه روستای دهو خواهیم بود.

 

روستای دهو  با جمعیتی بالغ بر  ۴۰۰۰ نفر  در ۱۷کیلومتر  از مرکز شهرشتان میناب واقع شده است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff