گلایه ساکنان شهرک های قشم از وضعیت نامساعد کوچه های خاکی + تصاویر
+ پ -
گلایه ساکنان شهرک های قشم از وضعیت نامساعد کوچه های خاکی + تصاویر

فضای سبز ، پارک بازی و آسفالت نمودن معابر حداقل خدماتی است که شهروندان می بایست از آن بهره مند شوند اما در قشم مردم با کوچه های ناهموار و خاکی دست و پنجه نرم می کنند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از قشم آزاد ، فروش زمین یکی از منابع مهم درآمد سازمان منطقه آزاد قشم است و در این شهر برای ساخت مسکن علاوه بر اینکه باید هزینه گزافی را باید برای خرید زمین به این سازمان پرداخت کرد (برای اطلاع از قیمت رسمی به سایت منطقه آزاد قشم می توانید مراجعه کنید) هزینه صدور پروانه ساختمانی و پایان کار تا صدور سند را بایستی به حساب این سازمان واریز نماید.

البته با بکارگیری نیروهای متخصص و نخبه با حقوق های بالا در سطح مدیران و بدنه سازمان انتظار این می رفت تا شهرک های مسکونی در منطقه آزاد قشم از بالاترین سطح تکنولوژی روز و رفاه برخوردار و بعنوان الگوی موفق در سطح کشور معرفی شود اما با یک گردش کوتاه در سطح شهرکهای مسکونی خود به حقیقت ماجرا آگاه خواهید شد .

فضای سبز ، پارک بازی و آسفالت نمودن معابر حداقل خدماتی است که شهروندان می بایست از آن بهره مند شوند ، در قشم با اینکه چندین سال از زمان فروش زمین و ساخت و ساز شهرک های سام و زال ، بوستان ، سیستان و دیگر شهرک ها می گذرد هنوز خبری از این حداقلها نیست تا سالکنان این شهرک ها از کوچه های خاکی ناهموار استفاده کنند.

شهروندان این شهرک ها با ابزار نارضایتی از وضعیت موجود از مسولان شهرستان قشم خواستار رسیدگی سری به وضعیت بد کوچه ها و خیابان های این شهرک ها هستند .

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff