گلایه تند امام جمعه بستک در انتقال سه شعبه از بانک صادرات / بستک نیازمند دادستانی مستقل است
+ پ -
گلایه تند امام جمعه بستک در انتقال سه شعبه از بانک صادرات / بستک نیازمند دادستانی مستقل است

امام جمعه شهرستان بستک گفت: از آنجا که عبور محموله های قاچاق مخصوصا مواد مخدر از این مسیر بسیار زیاد است بطور جد خواستار دادستانی مستقل هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به فتنه ۸۸ گفت: کسانی که در آن زمان برای انقلاب و نظام هزینه به بار آوردند از دوستان انقلاب بودند اما تحت تاثیر مخالفین انقلاب قرار گرفتند.

وی افزود: این تفکر غلط و خطرناکی است که دشمن می خواهد رای مردم را زیر سوال ببرد و بگوید که هر که را ما می خواهیم اسمش از صندوق بیرون می آید.

امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به اهم بیانات مقام معظم رهبری در مورد برجام نیز گفت: مردمی که در این کشور زندگی می کنند تحت هیچ شرایطی ظلم را نمی پذیرند و زیر بار ظلم نخواهند رفت.

وی ضمن تشکر از وزیر محترم و هیات مذاکره کننده افزود: مذاکرات بسیار نفس گیر بود اما اگر برجام پذیرفته شد لطف آمریکا نبود بلکه تلاش و شجاعت ملت غیور و دانشمندان ما بود.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن انتقاد شدید از انتقال سه شعبه از بانک های صادرات بستک به پارسیان افزود: این کار حرکت درستی نبود و این امتیاز باید به شهرستان بستک برگردانده شود.

وی تصریح کرد: مدیرعامل بانک صادرات استان به دفتر بنده آمد و صحبت هایی هم بیان کرد ولی ما رضایتی از این کار نداشتیم.

امام جمعه شهرستان بستک همچنین خطاب به مدیرکل دادگستری استان هرمزگان گفت: از آنجا که عبور محموله های قاچاق مخصوصا مواد مخدر از این مسیر بسیار زیاد است بطور جد خواستار دادستانی مستقل هستیم.ما بر سر چهارراهی از عبور و مرور این محموله ها که از استان های مجاور نیز تردد دارند قرار گرفتیم.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff