گلايه مردم از تعطيلي داروخانه ها در روزهاي رمضان
+ پ -
گلایه مردم از تعطیلی داروخانه ها در روزهای رمضان

تعطیلی داروخانه ها در ایام رمضان موجب نارضایتی مردم شهر بستک شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  جهانگیریه ، در شهر بستک سه داروخانه وجود دارد که یکی از آنها در بیمارستان این شهر قرار  دارد و شبانه روزی است ، دو داروخانه دیگر  در  اختیار  بخش خصوصی قرار دارد.

 

با شروع ماه مبارک رمضان داروخانه های بخش خصوصی این شهر در اکثر اوقات در تمام طول روز تعطیل بوده که مشکلاتی را به همراه داشته است .

 

سالار نصب یکی از  شهروندان  این  شهر  در  این  باره  می  گوید  : بیماران در طول روز برای گرفتن دارو از داروخانه ها باید ساعت ها منتظر باشند تا شب فرا برسد و در طول روز داروخانه ای باز نیست.

 

وی  می گوید : داروخانه های شهر بستک از ساعت ۲۲  تا ۳ صبح فعالیت می کنند که به  همین خاطر بیماران اورژانسی با مشکلات جدی مواجه خواهند شد .

 

آنچه حائز اهمیت است در قبل از ماه رمضان تنها داروخانه شبانه روزی بیمارستان بستک در ساعاتی از شب تعطیل بوده و کسی در ساعات تعطیلی برای پاسخگویی بیماران وجود نداشت ، که در ایام ماه مبارک رمضان این اتفاق برعکس می باشد و بعضی اوقات در طول روز کسی برای پاسخگویی پیدا نمی شود .

 

امیدواریم مسئولین شبکه بهداشت تدبیری اتخاذ کنند تا مبادا بخاطر تعطیلی داروخانه ها برای بیماری خسارت غیر قابل جبرانی ایجاد شود که آنوقت برای پاسخگویی دیر می باشد .

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff