گفته‌های مدیرکل وزارت بهداشت را تکذیب می‌کنم/ بیماران بی بضاعت مبتلا به تومور مغزی را رایگان درمان می‌کنیم
+ پ -
گفته‌های مدیرکل وزارت بهداشت را تکذیب می‌کنم/ بیماران بی بضاعت مبتلا به تومور مغزی را رایگان درمان می‌کنیم

مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی ضمن تکذیب اخبار منتشر شده مبنی بر عدم امکان درمان بیماران مبتلا به تومور مغزی در این بیمارستان، گفت: همانطور که قبلاً اعلام شد بیماران بی بضاعت مبتلا به تومور مغزی را رایگان درمان می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سعید هاشم‌زاده مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی ضمن تکذیب اخبار منتشر شده مبنی بر عدم امکان درمان بیماران مبتلا به تومور مغزی در این بیمارستان، تصریح کرد: همانگونه که پیش از این هم اعلام کرده بودیم، تعدادی از بیماران بی بضاعت که شرایط تشخیصی مشکلی دارند، در حاشیه کنگره بین‌المللی سرطان به صورت رایگان درمان خواهند شد.

سعید هاشم زاده گفت: ما از ابتدا نیز اعلام کرده بودیم که در فرایند درمان، پزشکان آلمانی در قالب گروهی همراه با پزشکان ایرانی نسبت به تشخیص نوع درمان مورد نیاز اقدام می‌کنند و در نهایت اعمال جراحی توسط پزشکان ایرانی انجام می‌شود.

لازم به ذکر است، بیمارستان رضوی از ۲۶ اردیبهشت تا ۳ خرداد پذیرای بیماران صعب‌العلاج مبتلا به تومور مغزی خواهد بود. این بیماران با تعیین وقت قبلی و از طریق بررسی پرونده پزشکی بیمار توسط متخصصان مغز و اعصاب بیمارستان رضوی انتخاب شده و در زمان حضور متخصصان بین‌المللی در صورت نیاز جهت اتخاذ روش مناسب درمانی از این اساتید صرفا مشورت گرفته خواهد شد. بیمارانی که درخواست دریافت این خدمات را دارند؛ می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه و همچنین دریافت وقت قبلی با شماره ۳۶۰۰۲۷۹۴-۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff