گفتمان انقلاب اسلامی نیاز به خلق ایده های نو دارد/ راه اندازی تالار رسانه و گفتمان انقلاب یک اقدام یاری رسان است
+ پ -
گفتمان انقلاب اسلامی نیاز به خلق ایده های نو دارد/ راه اندازی تالار رسانه و گفتمان انقلاب یک اقدام یاری رسان است

رییس سازمان بسیج رسانه هرمزگان اظهار کرد: ما همچون ناخدای قایق دریایی به قلب بدخواهان داخلی و خارجی انقلاب خواهیم زد، دشمن القاء ناکار آمدی نظام ولایی را در افکار مردم از طرق مختلف دنبال می کند رسیدن به این آرزو را به گور خواهد برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، مرتضی پیروی منش ریاست سازمان بسیج رسانه هرمزگان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ما با ظرفیت و بستر سازی لازم و درحد توان قصد داریم کمک کننده باشیم و مانع ادامه تولیدات سطحی خبری یا قلم به مزد بودن برخی فلذا بایستی با همدلی و همراهی بیشتر با نگاهی فرا جناحی به این مهم اهداف برنامه ای برسیم ان شاءالله.

وی درخصوص اجرای تالار رسانه و گفتمان انقلاب اسلامی درسال جاری ادامه داد و گفت: بستر و قابلیت سازی خلق تولیدات فاخر و متناسب با دفاع از آرمان ها و ارزشهای انقلاب اسلامی یکی از اقدامات محوری بسیج رسانه هرمزگان در سال جاری خواهد بود.

پیروی منش افزود: از جمله اهداف راه اندازی تالار رسانه و گفتمان، جبهه ای کارکردن و تقویت تفکر روحیه بسیجی است، طراحی یک برنامه عملیاتی در راستای استراتژی پیشرفت و ارتقاء مولفه های شاخص درسال آینده اهمیت نقش آفرینی ویژه و محوری توسط بسیجیان رسانه و مطبوعات هرمزگان را که به لطف خدا در حال حاضر اکثریت آنان در قالب بسیج سازماندهی شده اند می طلبد.

ریاست سازمان بسیج رسانه هرمزگان بیان کرد: بسیج رسانه هرمزگان با برگزاری برنامه مختلف با دعوت از مسولین، کارشناسان و خبرگان عرصه های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی اجتماعی و… تحت عنوان تالار رسانه و گفتمان انقلاب اسلامی در محل این سازمان می خواهد کمک به افزایش کیفی تولیدات محتوایی همراه با این تفکر داشته باشد.

وی درشیوه و نوع برنامه تالار رسانه و گفتمان انقلاب اسلامی گفت: این برنامه با دعوت از کلیه متولیان امر در تمام حوزه و عرصه های خدمتگذاری صورت می پذیرد و الهام گیرنده از دغدغه ها و منویات  ولایت فقیه امام خامنه ای عزیز می باشد به عنوان مثال؛ مطالبه از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل، حوزه اجتماعی، فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، امنیت، چالش ها، انتظارات و اقدامات عملیاتی تحقق برنامه های ششم پیشرفت و توسعه کشور و… می خواهد فضای جدیدی از ایجاد تولیدات محتوایی را رقم بزند.

پیروی منش فعال رسانه ای پیرامون انتظار خروجی از برگزاری این تالار رسانه و گفتمان انقلاب اسلامی دربسیج رسانه هرمزگان چنین بیان کرد: ایجاد روحیه عزم و اراده به مطالبه گری بصیر درحوزه و عرصه های مختلف مربوط به وظایف متولیان امر و انتقال مطالبات مردمی در هرمزگان  یکی ازموارد مدنظر خواهدبود.

وی اضافه کرد: در زمانی که پروژه و سناریو های گوناگونی گزینه روی میز دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی می باشد و نقش رسانه های غربی به عنوان ممتاز ترین ابزار درخدمت اهداف شوم آنان و پروژه هایی ازقبیل نفوذ می باشد نگاه سطحی رسانه گفتمان انقلاب در هرمزگان حتی کشور واقعا می تواند ضربه زننده از درون باشد، رسانه بایستی چشم بیدار و سپر بلای انقلاب با بصیر و بصیرت افزایی تخصصی خود در جامعه داشته باشد.

وی یاد آور شد: ما بواسطه وجود باور اعتقادی تالار رسانه و گفتمان تمدن نوین اسلام ناب محمدی و عزم و اراده ای که از اهالی رسانه هرمزگان برای پیشرفت و ارتقاء سطح قشرمان سراغ داریم فعالان بسیج رسانه را به مثابه قایق های عملیاتی بسیج در کنار آبهای دریای همیشه فارس می دانیم.

ریاست سازمان بسیج رسانه هرمزگان خاطر نشان کرد: ما همچون ناخدای قایق دریایی به قلب بدخواهان داخلی و خارجی انقلاب خواهیم زد، دشمن القاء ناکار آمدی نظام ولایی را در افکار مردم از طرق مختلف دنبال می کند رسیدن به این آرزو را به گور خواهد برد، برگزاری این تالار سپر بلای انقلاب و تقویت کننده روحیه خدمتگذاری و مطالبه گری خواهد شد و در این راستا از همه نخبگان امر درخواست کمک و یاری داریم.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff