گشت هوایی رئیس کمیته حمل و نقل دریایی بندرلنگه و بازدید از بنادر غرب هرمزگان + عکس
+ پ -
گشت هوایی رئیس کمیته حمل و نقل دریایی بندرلنگه و بازدید از بنادر غرب هرمزگان + عکس

رئیس کمیته حمل و نقل دریایی ستاد خدمات سفر شهرستان بندر لنگه طی گشت هوایی بر فراز آب های فیروزه ای رنگ خلیج فارس از بنادر و مسیرهای دریایی غرب هرمزگان بازدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مروارید نیوز ؛ در حالی که طرح ۲۰روزه ساماندهی سفرهای دریایی نوروز سال ۹۵ به روزهای پایانی نزدیک می شود و موج دوم سفرهای دریایی نیز آغاز شده است، “محمود صابری” مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه و رئیس کمیته ساماندهی سفرهای دریایی منطقه غرب استان هرمزگان در راس هیأتی در قالب گشت هوایی از بنادر و مسیرهای دریایی غرب استان بازدید کرد.

 

صابری در جریان این بازدید، بر افزایش ایمنی سفرهای دریایی و تسهیل تردد هموطنان در کوتاه ترین زمان ممکن در مسیرهای مجاز تاکید کرد و از عزم جدی متولیان حمل و نقل دریایی برای نظارت بیشتر بر وضعیت خدمات دهی ناوگان حمل و نقل دریایی و افزایش رفاه مسافران در طرح نوروزی سفرهای دریایی خبر داد.

 

وی در ادامه تصریح کرد:  روزانه ۲۴ فروند لندینگ کرافت با قابلیت حمل یکهزار و  ۱۶۰دستگاه خودرو و ۱۰ فروند شناور مسافری با ظرفیت بیش از دو هزار صندلی در خطوط بندر لنگه و چارک و آفتاب به سمت جزیره کیش و بالعکس فعال هستند.

 

این مقام مسئول در همین رابطه بیان کرد: بیش از ۹۵ درصد سفرهای دریایی کشور در بنادر استان هرمزگان انجام می شود که این امر بیانگر مسئولیت تحقق یک رسالت سنگین برای متولیان حمل و نقل دریایی برای خدمات رسانی به این مسافران است.

 

رئیس کمیته ساماندهی سفرهای دریایی منطقه غرب استان هرمزگان در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی هموطنانی که به استان هرمزگان و جزایر مسافرت خواهند کرد، گفت: مجموعه تلاشگران حوزه دریایی و بندری استان از هیچ کوششی در راستای خدمات دهی مطلوب و ایمن در تمام فصول سال و بخصوص ایام نوروز فروگذار نخواهند بود.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff