گشایش اقتصادی و بهبود معیشت با اقتصاد مقاومتی میسر می شود
+ پ -
گشایش اقتصادی و بهبود معیشت با اقتصاد مقاومتی میسر می شود

امام جمعه جاسک گفت:گشایش اقتصادی و بهبود معیشت و رفع معضلات کنونی جزء با جدی گرفتن و پیگیری همه جانبه اقتصاد مقاومتی میسر نخواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مکران نیوز؛ حجت الااسلام جواد غلامی در خطبه‌های امروز نماز جمعه جاسک با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و اشاره به تاسوعای حسینی و شهادت ابوالفضل العباس و امام حسین(ع) اظهار نمود:امروز امت اسلام تاسی به سیره سیدالشهدا (ع) و عملگرایی را باید سرلوحه کار خود قرار دهد.

 
امام جمعه جاسک با اشاره به روز تجلیل از اسراء و مفقودین و بزرگداشت مقام شهدا خاطرنشان کرد: شهدا مولا و مقتدایشان را خوب شناختند و با امکانات کم و اطلاعات کم و با اعتقاد و باور مثال زدنی در همه صحنه ها از جمله میدان جنگ پیروز شدند.

 
غلامی در ادامه، اعتراض امام به لایحه کاپیتولاسیون را یادآور شده و تصریح کرد:کاپیتولاسیون سند بردگی ملت ایران بود که امام به شدت علیه آن موضعگیری نمودند و مانع اجرای آن شدند.

 
امام جمعه جاسک در خصوص نامه اخیر رهبری به رییس جمهور و به نقل از رهبر فرزانه کشور بیان نمود:برجام دارای نقاط مبهم و ضعف های ساختاری و مواد متعددی است که در صورت فقدان مراقبت دقیق و لحظه به لحظه می تواند به خسارت های بزرگی برای حال و آینده کشور منتهی شود.

 
وی ادامه داد:رهبر انقلاب، آمریکارا بر سر دو راهی قرار داده چرا که اگر شرایط ابلاغ شده را نپذیرند،از آنجا که این شرایط فنی و حقوقی است با رد آن به اهداف فرا هسته ای خود علیه ایران اسلامی اعتراف کرده است و در صورت پذیرش، آن توطئه ای که در متن برجام تدارک دیده بودند نقش بر آب خواهد شد.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff