گزارش بان کی مون در راستای نظرات آمریکا و اسرائیل است/ ایران به تعهداتش در چارچوب برجام عمل کرده است
+ پ -
گزارش بان کی مون در راستای نظرات آمریکا و اسرائیل است/ ایران به تعهداتش در چارچوب برجام عمل کرده است

امام جمعه بندرلنگه بیان کرد: گزارش بان کی مون در راستای نظرات آمریکا و اسرائیل است جمهوری اسلامی ایران به قرارداد ۵+۱ عمل کرده است ولی طرف مقابل کارشکنی و سنگ اندازی می کند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مــــرواریــــد نـــیـــوز ؛ آیت الله سید محمد جواد رکنی حسینی امام جمعه بندرلنگه در خطبه های این هفته نماز جمعه با سفارش به تقوا گفت: تقوا آبادی دین و کلید شایستگی و چراغ راه پیروزی است.

 

 

وی با اشاره به سالگرد برگزاری اولین نماز جمعه در دانشگاه تهران در سال ۵۸ به امامت آیت الله طالقانی افزود: نماز جمعه قرارگاه فرهنگی است که در راس این قرارگاه امام جمعه است.

 

 

خطیب نماز جمعه بندرلنگه همچنین گزارش بان کی مون در رابطه با ایران را گزارشی غیرمنصفانه و ظالمانه خواند و اظهار کرد: این گزارش در راستای نظرات آمریکا و اسرائیل است جمهوری اسلامی ایران به قرارداد ۵+۱ عمل کرده است ولی طرف مقابل کارشکنی و سنگ اندازی می کند.

 

 

رکنی تصریح کرد: دیبر کل سازمان بین ملل اعلام کرده است نقش ایران در منطقه تنش زاست، آیا ایران تنش زا است یا کشورهای که یک سال است مردم مظلوم یمن را به خاک خون کشیده اند، طبق گزارشات کارشناسان سازمان ملل رژیم سعودی بعنوان رژیم کودک کش معرفی شد اما  همین سازمان این رژیم را از لیست خارج کردند.

 

 

امام جمعه بندرلنگه در پایان همچنین ۵ مرداد را سالروز عملیات مرصاد دانست و یاد شهید صیاد شیرازی به‌عنوان الگوی مجاهدت و شجاعت را گرامی‌داشت.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff